Мода

Любов – це ти: Анна-Марія Коваль в зйомці бренду One by One

By  | 

Вірити у вічне кохання, тримати один одного за руку і ніколи не відпускати. Дивитися в очі і знати, що немає нічого сильнішого – ці емоції дозволяють вірити в силу любові. Але любов, в першу чергу, це внутрішнє відчуття кожного з нас. Український мас-маркет One by One говорить нам: “Любов – це ти” і щастя залежить від нас самих і наших думок.

“Любов – це спокій. Багато шукають в любові понад емоцій, але для мене любов, яку даю собі я і яку дають мені ззовні – це спокій. Величезний, теплий, обволікаючий спокій.” – Анна-Марія Коваль

Напередодні Дня Святого Валентина бренд презентує святкову капсулу ніжних і романтичних виробів. Героїнею зйомки стала Анна-Марія Коваль – засновниця агентства Anna-Maria Decor. Її усмішка зводить з розуму і заряджає позитивними емоціями. А слова і дії змушують повірити, що частинка щастя знайдеться в світі для абсолютно кожної людини.

“Щоб повірити в любов не обов’язково шукати кохання до себе в чужих очах. Вся необхідна любов вже є в нас. В якийсь момент я почала жити в постійному відчутті цього характерного польоту і підйому, які відчувають закохані люди. І ось це почуття любові я можу переносити на абсолютно все і всіх. Воно запорука щастя. “- Анна-Марія Коваль

Любов - це ти: Анна-Марія Коваль в зйомці бренду One by OneКолекція One by One складається з легких суконь з яскравими квітковими принтами, лаконічних і однотонних суконь-жакетів і брючних костюмів з ошатними піджаками. Палітра наповнена як класичними білим і чорним тонами, так і яскравими фарбами з квітковими та геометричними принтами.

“Щоб відчути справжню любов потрібно позбутися від людей, речей і обставин, які нас спустошують і знеструмлюють. Припинити триматися за хворобливі зв’язки, відносини. Потрібно витратити колосальні зусилля, щоб звільнити запаси своєї енергії з полону порожнечі. І тоді у нас знайдеться час на шедеври, думки, успіхи в творчості, на досягнення в бізнесі і на любов. Тому що любов – це те, що дає нам сили для творчості і натхнення для звершень. “- Анна-Марія Коваль.

Любов - це ти: Анна-Марія Коваль в зйомці бренду One by One

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *