A password will be e-mailed to you.

Тренди манікюру є напевно найменш сталими в індустрії краси, а також їм властиво стрімко змінюватися. Таким чином новим nail-трендом зими 2020-2021 є мікроманікюр, натуральність знову повертається в моду.

Оскільки 2020 рік змусив багатьох красунь відмовитися від професійного нейл-дизайну, бо салони краси були зачинені певний час, то навіть це призвело до появи нового тренду в манікюрі. Нігті можуть виглядати акуратно та доглянуто навіть без щільного яскравого покриття лаком. Внаслідок цього в моду прийшов мікроманікюр, який також називають мікро або skinny френч. Взимку 2021 тенденція ставатиме лише популярною.

Ідея мікроманікюру полягає у простому та стриманому покриті, яке схоже на класичний френч. Проте у цьому випадку смужка на кінці нігтя тонка різнокольорова, а також може бути діагональною чи у формі хвильки. Трендовий дизайн на нігтях можна відтворити навіть самостійно. Він підійде будь-якій формі та довжині нігтьової пластини.

Мікроманікюр – новий зимовий nail-тренд 2020-2021

Мікроманікюр – новий зимовий nail-тренд 2020-2021

А ще зелені кольори прийшли на зміну чорному й іншим темним відтінкам осені. Особливою популярністю користується колір лісової зелені, а також його світліші зелені відтінки. Урізноманітнити nail-образ можна геометричними елементами, дизайном “під мармур” або навіть граючись з різними відтінками зеленого на одній руці.

Мікроманікюр – новий зимовий nail-тренд 2020-2021

Мікроманікюр – новий зимовий nail-тренд 2020-2021