Всеукраїнський модний онлайн журнал

Dj NANA представила власний бренд халатів для дому та виходу в світ

Dj NANA представила власний бренд халатів для дому та виходу в світ

Найсексуальніша дівчина-діджей України NANA презентувала власний бренд So…by NANA. 

Бренд націлений мотивувати дівчат і жінок любити себе. За словами засновниці бренду Dj NANA, у халаті з її колекції дівчина може приготувати зранку сніданок собі або коханому, а після — випадково полетіти у Париж, і буде відчувати себе впевнено у будь-якому випадку. 

«В основі філософії бренду So…by NANA – любов до себе. Не секрет, що те, що на нас одягнуто, безпосередньо впливає на самовідчуття. Коли по шкірі струмує м’яка шовкова тканина, яка ніжно торкається твого силуету – це не тільки про красу, але й про вдячність собі, коханій», – поділилась Dj NANA. 

Артистка додала, що її головною задачею під час створення колекції було сконцентрувати у ній всю жіночу енергію, яку вона накопичила за роки занять духовними практиками: «Так як для багатьох я є прикладом і натхненницею жіночої сексуальності, я намагалася транслювати це у своїй першій капсулі. Кожна дівчина у халатах So…by Dj NANA відчує себе особливою».

Назва бренду So… дозволяє дівчинам фантазувати та проявляти свою індивідуальність: сьогодні so…sexy, а вже завтра so…cute або so… beautiful, – кожна вирішує самостійно. 

Ознайомитися з першою капсулою Dj NANA можна прямо зараз на Instagram-сторінці @so.by_nana


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252