Всеукраїнський модний онлайн журнал

Irina Bailey демонструє своє бачення ЖіНКИ у масштабах ВСЕСВІТУ

Irina Bailey демонструє своє бачення ЖіНКИ у масштабах ВСЕСВІТУ

Прекрасна і нескінченно талановита  Irina Bailey відчуває жінок і створює такі образи, котрі доповнюють індивідуальність. Irina Bailey має відео канал, де розповідає про світові тенденції моди і прогнози розвитку індустрії, спілкується із знаменитими експертами мистецтва.

Іміджмейкер Вероніка Чекалюк розровідає про знайомство з мистецтвом Ірини Бейлі: «Мене захоплює  енергетика Ірини Бейлі, ії оптимістичне бачення Всесвіту і бажання змінити довколишній світ на краще. Я пишаюся тим, що у моїй колекції ексклюзивних артефактів є унікальний подарунок від Ірини Бейлі – вишукане золоте волосся із перлами, яке Ірина змайструвала эксклюзивно для мене. Кожна Людина в ідеалі має відчувати себе щасливою і особливою. У вбранні від Ірини Бейлі – справді почуваєшся КОРОЛЕВОЮ».

Irina Bailey демонструє своє бачення ЖіНКИ у масштабах ВСЕСВІТУ

Варто зауважити, що  Ірина Бейлі є талановитим організатором і креативним директором медіа модного проекту. Саме вона вирішила використовувати музику і відео супровід на показах моди, ії роботи із бісеру мають неймовірну енергетику, котра підсилюється грою світла, софітів, музики та відео… Саме Ірина  спеціально одягає не просто манекенниць у свої наряди, а відомих успішних жінок, дозволяючи їм бути живою рекламою своїх моделей. 

Її сукні з бісеру та органзи завжди відрізняє бездоганний, дочасний стиль і абсолютне відчуття смаку. Пастельні, спокійні тони, золото, перли, бісер не плетіння, приємні хвилясті тканини – такі наряди модні завжди… 

Ім’я цієї екстравагантної і нескінченно талановитої модельєрші зараз знайоме далеко не кожному. Її ім’я – це синонім індивідуальності та жіночності. 

https://www.instagram.com/airport.of.fashion/

Автор: Соня Пуща (фото з архіву дизайнера).