Всеукраїнський модний онлайн журнал

Лілія Пустовіт мріє про масштабне виробництво дитячого одягу

Лілія Пустовіт мріє про масштабне виробництво дитячого одягу

Нещодавно в ефірі телеканалу LIVE – вийшло інтерв’ю першого українського дизайнера, ім’я якої пролунало на весь світ – Лілії Пустовіт. Модельєр відмовляла телеканалам в інтерв’ю 8 років, проте погодилася на відверту розмову з ведучою програми “Відверто.LIVE” Тетяною Гончаровою.

Зокрема, Лілія Пустовіт розповіла про ідею, яка живе в ній вже кілька років – запустити виробництво дитячого одягу.

“Я хочу робити щось вічне, цікаве і без цього хайпу – що ти робиш красу, і вона завжди залишиться красою, – розповіла Лілія Пустовіт. – Я зрозуміла, що можу повернутися до дитячого одягу. І я зараз думаю над цим проектом. Вже декілька років думаю. Ми обраховували його і так, і сяк, і він не дуже вигідний. Він коштує, по суті, як дорослий. Але я думаю – може, все ж таки, почати? Зараз насправді настали такі часи, що можна робити, відштовхуючись не від бізнес-схеми, а від того, що ти робиш, і тобі це подобається, і ця енергія може рухати вперед. Можливо, знайдеться хтось, кому це теж цікаво. Можливо, не інвестор, а якась фабрика українська захоче теж робити у великому обсязі, і тоді це може бути в якомусь сенсі вигідно”.

Більше про плани дизайнерки стосовно майбутнього бренду POUSTOVIT, хто в родині надихнув її використовувати принти з квітами, як зародився молодіжний бренд SUPPORT by Poustovit  і хто в ньому приймає остаточне рішення, а також – про особисте – можна дізнатися переглянувши інтерв’ю.

 

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252