Всеукраїнський модний онлайн журнал

Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо – зимової колекції

MONTAKIRA кампейн осінньо - зимової колекції

Український бренд MONTAKIRA представив новий осінньо – зимовий кампейн, в якому вся увага акцентується на естетиці мінімалізму, монохромности образів, поєднанні різних фактур і текстур. Особистість, характер і внутрішня енергія першорядна, інтелект і краса підкреслюється лаконічним класичним силуетом.

У новій колекції Тетяна Рижикова, дизайнер і засновник бренду, поєднує м’якість плавність ліній, крій по косою, плоскі поверхні і мінімалізм, об’єднує різні фактури і текстури, додає в’язані теплі речі. Вперше робить акцент на міні довжини, але і як і раніше включає класичну довжину міді.

“Ми дуже старалися, щоб кожній дівчині було комфортно і красиво в нашому одязі. Ми хотіли, щоб в прохолодний сезон дівчата не відчували дискомфорту, а охоче надягали багатошарові комплекти і не обирали між теплом і красою », – коментує Тетяна.

Одяг створений з костюмної тканини, твідового трикотажу і теплої м’якої пряжі. Використовується металева і пластикова фурнітура, високоякісні прикладні матеріали.

Колекція – це ода монохромності, використані кольори – чорний, червоний, бежевий, блакитний і білий.

Фотосесія повністю розкриває всю ідею і задумку колекції, зйомка проходила в київській студії мінімалістичного стилю, фотограф Валентина Рижикова, продюсер Крістіна Алексейчук.

Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо - зимової колекції

Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо - зимової колекції

Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо - зимової колекції

Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо - зимової колекції

One thought on “Бренд MONTAKIRA представив кампейн осінньо – зимової колекції

Comments are closed.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252