Всеукраїнський модний онлайн журнал

Спеціаліст зі стилю Злата Кострома: Все про психологію кольору

Психологія кольору

Вітаю, красуні! Сьогодні, як я і обіцяла, ми продовжимо тему кольору, але подивимось на неї з іншої точки зору. Це сама улюблена частина моєї роботи, бо я впевнена на всі 100 відсотків, що не існує персонального стилю без впливу психології.

Тож, ми з вами вже встановили той факт, що колір – це не головний, але дуже важливий інструмент формування необхідного враження в образі. Давайте коротко розберемо, як саме ми можемо впливати на людей, що нас оточують, за допомогою кольору в одязі.

Якщо вам необхідно заручитися чиєюсь підтримкою, або щоб ваш співбесідник почував себе поруч з вами легко та невимушено, в цьому разі вам допоможуть образи, підібрані в м’яких та світлих відтінках: пастельні зелені, помаранчові, жовті, фіолетові та сині кольори.

А ось якщо ви навпаки, бажаєте дотримуватися деякої дистанції в спілкуванні, тоді варто звернути увагу на холодні яскраві кольори, різкі відтінки синього, темні відтінки та звичайно, чорний колір.

Образи, що чіпляють погляд, проте також не приваблюють до щирого спілкування, будуть створені із яскравих кольорових поєднань, із неонових кольорів, а особливе місце тут посідає червоний колір, надто якщо його посилено контрастом.

Якщо ж у вас великі плани та серйозні наміри на довгі ділові відносини – зупиніть свій вибір на спокійних, нейтральних відтінках в своєму образі.

Збираючись на побачення та бажаючи справити легке та грайливе враження, одягайте світлі, рожеві та трохи злегка червоні відтінки, а також “карамельні” та “зефірні” кольори.

А ось якщо ваша мета – здаватися незалежною та серйозною дівчиною, проте не відкриватися вашему обранцю до кінця та залишити за собою ноту загадкової романтичності, тоді варто зменшити яскравість та контрастність кольорів, рекомендованих в попередньому образі та зробити їх більш м’якими.

У разі, якщо ви – людина, яка турбується про нашу планету та несе в світ екологічність й натуральність, тоді сміливо надягайте образи в природних відтінках і ви не помилитеся – колір літнього блакитного неба, теплого яскравого сонця або зеленої свіжескошеної трави підійдуть ідеально.

В завершення нашого переліку я залишила елегантність та аристократичність, які легко підкреслити стриманими, нейтральними відтінками, часто, застосовуючи таку кольорову схему, як total look, коли весь образ зібраний в одному кольорі.

Звичайно, для того щоб домогтися успіхів взагалі або в конкретній справі, лише вдягти одяг необхідного кольору на себе – недостатньо. Проте, відповідний образ та задовільне для вас відображення у дзеркалі, можуть наділити вас більшою впевненістю в собі, надихнути вас бути сміливішою, наполегливішою та спрямувати хід подій у вашу сторону!

Наступного разу я би хотіла познайомитися з вами ближче та розповісти вам трохи детальніше, хто ж такий стиліст і навіщо він потрібен кожній, хто бажає досягти успіху!

Будьте стильними і пам’ятайте, що стиль – це образ вашого життя!

Більше порад від спеціаліста по стилю Злати Костромиhttps://www.instagram.com/latti_stylist21/


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252