A password will be e-mailed to you.

ТМ “СВОЄ”, дизайнер Світлана Волик

Майстрині СВОЄ шиють лише ексклюзивні речі з натуральних матеріалів. Це одяг, який відрізняється надійністю та високою якістю, тому зможе прослужити Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому привабливий вигляд.

Можна сміливо поєднувати ексклюзивну вишиванку від “СВОЄ” з речами, які ми звикли носити кожного дня, і виглядати сучасно та неперевершено.

http://thesvoe.tilda.ws/
https://www.instagram.com/the_svoe/


ТМ “Rusana”, дизайнер Оксана Рушінець

 

Майстерня вишивки Оксани Рушінець почала свою роботу у 2013 році. Поштовхом була ідея відродити давні орнаменти місцевості де народилася майстриня (Бойківщина) та місцевості де проживає зараз ( Сокальщина). Свою діяльність у вишивці майстриня почала у далекому 1991 році. Відтворенні старовинні орнаменти у роботах дизайнера отримали нове життя. Роботами дизайнера вже милувалися в країнах  Балтії, Польщі , Іспанііі та Нідерландів. У вишиванки Оксани Рушінець одягнені посли України у Польші, Іспанії та Нідерландів. Неповторна колекція одягу для жінок і чоловіків наповнена енергією цілих поколінь, приваблює погляд, зігріває душу і оберігає тіло.
Родзинка бренду в тому, що кожна вишиванка має право носити назву вишиванки, оскільки виконані вручну та в єдиному екземплярі. Орнаменти та мотиви використані найдавніші – це традиції, що несуть невичерпну енергію наших предків. Кожна робота має ім’я, має свою історію створення є неповторною та індивідуальною.


Дизайнер Олена Крайнєва 

Вишивкою захоплювалася все життя, освоїла багато технік вишиття, надихалася історичними особливостями українського вбрання різних часів, і, маючи художню освіту, намагалася створювати репліки музейних експонатів та прикрашати елементами старовинних вишитих візерунків сучасні моделі пошитого власноруч одягу. Почала займатися популяризацією української вишивки серед дітей та учнівськоі молоді рідного міста. В 2017 році заснувала театр моди “Квітка життя”.
Родзинкою колекції дизайнера є поєднання у вишиванці традицій та сучасності, адже, використовуючи старовинні традиційні мотиви, візерунки, техніки рукодільного ремесла вона змогла надати їм нового звучання в сучасних моделях одягу, який можна використовувати як в повсякденні, так і у свято.


ТМ “Алатир”

Історія бренду почалася у 2014 році коли подружжя Сергій та Алла Боднарюк заснували власне виробництво та дали йому особливу назву. Священний камінь, Алатир, уособлює могуть і невмирущість плодючої творчої сили життя, у ньому закарбовані усі закони.
Місієя бренду  – збереження багатовікових традицій предків та передача сакральних знань дітям.
Об’єднуючи традиції українського народу та світові тенденції дизайнер створює сучасний одяг з вишивкою і вишиванки, які хочеться носити кожен день і на особливі події.


Дизайнер Галинка Шуневич

Вишивкою займається 6 років. Як бренд – майже 4 роки. Особисто розробляє авторські дизайни машинної вишивки різними техніками для
своєї колекції. Вишиває хрестиком, гладдю, мереживом, філейним мереживом, рішельє втілює в одязі, аксесуарах
і в домашньому декоруванні. Минулого року розробила колекцію одягу з вишивкою рішельє, яку і представляла на
різних показах моди. Це складніша техніка як у розробці дизайну, так і у вишивці. Але така вишивка є вишуканою,
елегантною і привабливою.Живе на Прикарпатті, де її сусідами є гори Карпати, ліси і природня краса. Вони і надихають дизайнера на творчість світу вишивки і втілення її в різноманітних варіантах. Любить те, що робить, що і всім бажає.