Всеукраїнський модний онлайн журнал

Ювелірна колаборація SOVA x The Hardkiss

Ювелірна колаборація SOVA x The Hardkiss

Зустрічайте найочікуванішу та найроковішу колаборацію року від ювелірного дому SOVA та гурту The HARDKISS.

Фронтвумен гурту Юлія Саніна одна з небагатьох жінок у році, а в українському року — це швидше виняток із правил. Яскравий та драйвовий образ артистки на сцені відмінно поєднується із сімейним життям — образом зразкової мами та дружини. Для Юлії дуже важливий цей баланс і саме його вона транслює у своїй творчості, так само, як і бренд SOVA відображає цей баланс у своїх колекціях.

Тож відображенням сторін стали прикраси із колекції SOVA x The HARDKISS. До колекції увійшли сережки, витончені кафи, пірсинг, сміливі чокери та браслети, різноманітні види каблучок — фалангові, на дві фаланги, каблучки з підвісними елементами та навіть чоловічий перстень. Золоті блискавки, зірки, шипи та інші рокові елементи вперше зустрічаються в ювелірних колекціях українського бренду SOVA завдяки колаборації з рок-гуртом The HARDKISS.

«The HARDKISS нерозривно пов’язані з модою, українськими дизайнерами та фешн-індустрією. Музику ми поєднуємо з яскравими образами, які підкреслюємо аксесуарами та прикрасами. Тому ідея створити свою колекцію прикрас була давно і втілити її в життя ми змогли тільки зараз разом із брендом SOVA.

Продумуючи деталі прикрас, я мала час зрозуміти що мене надихає, що для мене рок-музика в ювелірних виробах, як її можна передати з допомогою прикрас, яка символіка має бути відображена. Зрозуміла, що хочу бачити в колекції шипи, зірки, блискавки. Але шипи передусім. Щоби це були гарні жіночі прикраси, а шипи додавали їм яскравості та «роковості», — розповідає Юлія Саніна.

«Для нас важливо, щоби колаборація була не номінальною, а фактичною. Необхідна синергія двох брендів, тільки тоді співпраця буде щирою, їй повірять, — розповідає Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA. — Для нас було важливим показати ідею не тільки в колекції, а й повністю відобразити в рекламній кампанії. Разом із гуртом ми обрали слоган «безліч моїх відображень», який підкріплюється візуальним рядом із дзеркальним коридором, де відображення є символом багатогранності образів Юлії».

Познайомитись із колекцією можна на сайті thehardkiss.com/sova  та в усіх магазинах SOVA.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252