Всеукраїнський модний онлайн журнал

Засновниця шоуруму “EVAS”: В Україні дуже мало шоурумів, які б реально мали на меті створити артисту свій стиль

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими і успішними проектами. Сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з засновницею шоуруму “EVAS” в якому вона поділилася історією заснування проекту і планами на майбутнє.

Розкажіть, будь ласка, як і коли виникла ідея заснувати шоурум?

Тривалий час нам доводилось одягати артистів та їх групи танцюристів. Ми з власного досвіду знаємо наскільки важко знайти потрібний одяг швидко, в одному місці і за адекватні гроші.

Були моменти, коли намагались співрпацювати з дизайнерами – проте часто підготовка такого образу затягується на місяці, а в кінцевому результаті можна отримати не зовсім те, що потрібно. Якісні дизайнери – зазвичай дуже дорогі, а ті, які по кишені починаючим артистам – не завжди видають бажаний результат. 

Саме тому і виникла ідея зібрати потрібний одяг, прикраси та взуття в одному місці, щоб будь-яка людина могла зібрати у нас свій повний образ чи то на зйомки кліпу, чи то для концерту чи навіть просто для відвідування звичайного заходу. 

 Для кого призначений одяг?

В основному ми співпрацюємо з починаючими артистами. Великі артисти з іменами вже знайшли свій стиль і точно знають, як мають виглядати. Саме тому ми хочемо допомагати тим людям, хто ще не визначився, яким саме повинні побачити його глядачі.

 Це Ваш перший подібний проект чи раніше вже реалізовували подібні?

Ми реалізовували подібні проекти для різних артистів, проте використовували або гардероб самого артиста, чи, що більш часто, в короткий термін намагалися знайти потрібні речі в магазинах чи інших шоурумах. 

 На Вашу думку наскільки важливо дотримуватися модних трендів?

Важливо. Проте все залежить від артиста. Всі не мають бути однаковими – модними стильними та молодіжними. Це може бути і класика, і вінтаж. Головне, щоб людина відчувала себе в цьому стилі органічно, а сам стиль щоб відповідав творчій діяльності людини. 

 Що думаєте про конкуренцію у своїй сфері?

Конкуренція існує, проте наразі все що відбувається навколо – це лише на рівні «втюхування речей». Багато хто хоче просто продати речі, а не створити образ. 

В Україні дуже мало шоурумів, які б реально мали на меті створити артисту свій стиль. 

Нам важливо допомогти артисту знайти себе, допомогти йому знайти відповіді на питання, яким саме мусить побачити його глядач на сцені, у кліпі, чи в публічних місцях.

 Ви здійснюєте доставку по Києву/Україні?

Звичайно. Доставка відбувається по всій Україні. А також на Подолі у Києві наш шоурум можна відвідати і спробувати знайти свій образ саме у нас.

 Які Ваші плани на майбутнє?

Ми поки що лише відкрилися. Проте, думаю, що в майбутньому це мусить бути мережа шоу-румів по всій Україні. 

https://www.instagram.com/evas_show/