Мода

Осіння колекція українського бренду SOLH

By  | 

SOLH – 1-ша студія модних метаморфоз презентує нову колекцію та несподіваний мікс форм, фактур і принтів.

Один з головних трендів сезону – одяг в клітину. З модних подіумів геометричність впевнено зробила крок у повсякденне життя, попри те, що традиційна клітка-шотландка асоціюється з формою учнів престижних англійських коледжів або відважних мисливців. Цей принт – відмінна можливість створити оригінальні і водночас універсальні образи.

У цій колекції SOLH використовує ексклюзивні тканини, а арт-принт і показує які перетворення можуть відбуватися з формою, стилем, можливостями і життям людини, яка обирає вироби бренду. Палітра кольорів приковує погляд до сіро-блакитних акцентів – вони символізують спокійну рішучість, а у відтінках темно-коричневого можна побачити не тільки глибину, а й насиченість гіркого шоколаду.

Нехай ця осінь обов’язково стане надихаючою для вас і відкриє нові можливості. Зміни обов’язково повинні відбутися, адже кожна з них – це крок в нове життя. SOLH дозволяє експериментувати і міняти свій образ кожен день з легкістю.

Осіння колекція українського бренду SOLH

Осіння колекція українського бренду SOLH

Осіння колекція українського бренду SOLH

2 Comments

  1. Inger Duker

    Липень 7, 2020 at 20:34

    I just want to mention I am just very new to blogging and site-building and seriously loved you’re web blog. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You amazingly come with beneficial well written articles. Thanks a lot for revealing your blog site.

  2. CBD Gummies

    Липень 9, 2020 at 07:59

    A blog like yours should be earning much money from adsense.’~::-

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *