Мода

Після перерви в кілька сезонів, Богдан Касс, представив свою нову колекцію на UFW

By  | 

Після перерви в кілька сезонів, український дизайнер Богдан Касс, представив свою нову колекцію в рамках Ukrainian Fashion Week.

За словами дизайнера, колекція FW 20/21, займає особливе місце в його творчості і серці.

«Думаю, багатьом, а особливо дизайнерам, знайомий стан, коли твій організм не бачив сну кілька діб, але ти не зупиняєшся, бо ні на мить не забуваєш, для чого все це. Так було і в моєму випадку, разом зі своєю командою ми здійснили неймовірну роботу. Починаючи з запрошень ручної роботи, які малювалися десятками волонтерів, закінчуючи моїм виходом з моделями. Декорації, які створилися на показ, були заплановані ще за півроку, ловці снів, які кружляли над подіумом, все це зайняло багато часу, але я радий, що всі мої декорації знайшли собі місце і після показу. Наприклад, ловці снів переїхали до мого партнера в салон «Musk.space» на Володимирівській, це не може не радувати. Одяг в цьому сезоні дуже відрізняється від моїх попередніх колекцій, звичайно, її концептуальність зберігається, але я бачу, як вона удосконалилася. Напевно, причина в тому, що всі сили і ідеї були спрямовані тільки в чоловічий одяг, який мені найближче. Колекція FW 20/21 складається з 30 луків і кожен верх абсолютно унікальний, починаючи від фурнітури, закінчуючи самою тканиною. Думаю, так і повинно бути!»

Показ відкрив своїм виходом з вігваму учасник «Топ-модель по-українськи» Дмитро Сукач. Богдан Касс вирішив замінити звичну проходку по подіуму на складну постановку, моделі проходили між рядами з глядачами і виходили на подіум з різних точок. Все це супроводжував музичний трек на індіанський мотив, написаний спеціально під концепцію і світлове шоу показу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *