Краса та Мода

Презентація колекції бренду Elena Burba “love is around me”

By  | 

4 липня на даху елітного ЖК Royal Tower відбулася презентація капсульної колекції бренду Elena Burba. Особливість колекції “love is around me” полягає в афірмації, які червоною ниткою проходять крізь кожний виріб.

Співавтором і ідейним натхненником колекції стала близька подруга дизайнера – Яна Романчук. Колекція “love is around me” – це емоція, яку ловить душа і дає імпульс до натхнення. Де є віра, немає місця сумніву. Посилом цієї колекції є любов у всіх її проявах. І в першу чергу, любов до себе. Там, де ти є зараз. Не думати, як було б краще, а просто бути собою і насолоджуватися моментом. Адже ти, саме ти, вже цінність.

“У житті саме ви визначаєте, чого варті і яким шляхом потрібно йти”, – говорить Яна Романчук.

За музичний супровід вечора відповідала Олімпія Вайтмусташ, а також кавер-дует Ways. Мелодійна гітара Володимира Шарикова і чарівний вокал Яни Щербини створили неповторну атмосферу, завдяки якій гості змогли зануриться в романтичний настрій колекції.

Парфумер Богдан Зубченко створив унікальний аромат, який уособлює настрій колекції “love is around me” і її головний мотив – любов.

В рамках заходу, галерист і художник Ліка Співаковська презентувала авторську колекцію картин в техніці «рідкого скла».

«Мої роботи близькі до природи так само, як нова колекція Олени. Ці картини живі. Коли фарба піддається термообробці і починає застигати, всередині мазків вона «мігрує». Так картина сама набуває своє обличчя. Цю колекцію я створила в 2015 році, вона виставлялася в Парижі, Мілані, на венеціанської бієнале, і сьогодні була представлена ​​українському глядачеві», – розповіла Ліка.

Оформленням локації займалася студія декору Anna-Maria decor.

Алкогольним партнером вечора став Aperol Spritz.

Презентація колекції бренду Elena Burba

Презентація колекції бренду Elena Burba