Краса та Мода

Вперше в Україні відбувся унікальний табір для моделей

By  | 

Майстер-класи з дефіле і фото позування, практики із самопізнання, ранкові медитації, заняття спортом, фітнес по методиці тренувань Ангелів VICTORIAS SECRET, правильне харчування, арт-терапія “Малює душа” оздоровлення організму і очищення за допомогою чанів і лазень , а також вживання тільки живої води, спа, велоспорт і участь в зйомках та щоденне занурення в реалії модельної життя і багато іншого під чуйним керівництвом Вікторії Волкової і експертів команди INTERNATIONAL FASHION STUDIO.

IFS MODEL CAMP – це консалтингова платформа і продакшн для моделей і агенцій, засновником якої є Вікторія Волкова директор і засновник “BEST MODEL AGENCY & SCHOOL, EVENT ORGANIZER – 2019” – INTERNATIONAL FASHION STUDIO, найвпливовіша жінка України в сфері бізнес-сервіс з 2018 року, жінка року “HONOR OF UKRAINE 2019”.

Цього літа на базі VOEVODYNO RESORT пройшов проект під гаслом “Відпочинок з користю” – спеціалізований модельний табір під назвою #IFS_CAMP. Ідея його в тому, щоб дати можливість зануритися в модельну професію кожному, хто про це мріє, а також прокачати себе як душевно, так і фізично.

За період IFS CAMP всі дуже подружилися і стали однією великою дружною сім’єю це одна з головних атмосфер яку створює Вікторія зі своєю командою.

“Ніякого суперництва кожен унікальний по-своєму … всі квіти красиві, троянда ніколи не стане ромашкою, а ромашка трояндою, кожна квітка красива і це потрібно розуміти. Я дуже категорично ставлюся до більшості модельних шкіл, де ламають особистість /харизму майбутньої моделі знищують її і заливають незрозумілий стандартний набір знань і вчать ходити так як вони ходять, а велика частина з цих “викладачів” зовсім не знають подіум. Адже в нашій країні багато гідних моделей і приходячи в таку школу вони повинні отримати необхідні знання, а не порожнє викачування грошей. Ми розробляємо програми засновані на розвитку особистості і впевненості в собі і все це з проаналізованими типом особистості індивідуальним підходом в цьому різниця між професіоналом і дезертиром. ”

Перший з’їзд IFS camp відбувся в період з 13-19 серпня.

Учасники, які мріють про перспективи модельної кар’єри, вирушили в Карпатські гори в компанії досвідчених гравців української fashion-індустрії. Під час насиченого тижня безперервного навчання, роботи над собою і зйомок юних і досвідчених моделей супроводжували: кращий арт-фотограф 2019 – Алла Бондаренко, дизайнер проекту володарка титулу кращий дизайнер України Luxury сегмента – Катерина Чепак (бренд TENDENS by Ekaterina Chepak), психолог-профайлер, сертифікований коуч-практик, нейротехнологій, автор методики аналізу і діагностики людей, яка заснована на сучасних досягненнях нейронаук і комплексі різнобічних методик профайлінга, а також засновник проекту «Код Особистості» – Вікторія Данилевська, фітнес-тренер проекту Наталія Чурило, автор власних методик за індивідуальним грамотному харчування і фітнес вправ, Вікторія Волкова – засновник мережі INTERNATIONAL FASHION SUDIO MODEL AGENCY & SCHOOL, FASHION EVENT ORGANIZER, у якої за плечима близько 800 організованих модних заходів серед яких подіумні покази, конкурси краси, фото проект для журналів, церемонії нагородження не тільки в Україні, а й далеко за її межами, організаційне співробітництво з тижнями моди і брендами, продюсування моделей вже 10 років на ринку. Закохана в своє дітище-свою справу і вважає за краще залишатися “сірим кардиналом” у фешн-індустрії і насолоджуватися досягненням своїх підопічних.

У таборі була можливість поспілкуватися всім учасникам, обговорити подальша розвитку кар’єри в фешн індустрії з чого почати, Вікторія люб’язно відповіла на всі питання які цікавили учасників в дружній обстановці.

Серед учасників були TOP MODEL OF UKRAINE & SUPER MODEL WORLD Надія Мироненко, Msr КРАСА КРАЇНИ, TOP 30 WORLD – Олена Жагловська, засновник SMART HAIR Марина Шаповалова з чарівною дочкою Міланою, початківці-моделі Степан Попов, починаюча модель IFS Дарина Гуменюк та інші …

Локацію для модельного табору IFS_CAMP в Україні організатор Вікторія Волкова обрала гірський курорт в якому часто відпочиває особисто вже багато років після фешн-проектів в гарячих Еміратах, набирається сил і знаходить неймовірний заряд енергії від місцевої природи на закритій базі відпочинку VOEVODYNO RESORT. Гостей тут чекають неймовірні види, мальовнича природа, комфортабельні апартаменти і висококласний сервіс.

VOEVODYNO RESORT – рай для адептів здорового способу життя!