Краса та Мода

Як носити сукню-комбінацію восени

By  | 

За літо ми звикли, що єдиний порятунок в спекотні дні — легка шовкова сукня-комбінація. Але пори року змінюються, а бажання виглядати витончено та з ноткою італійського шику не зникає.

Ми впевнені: осінь — не вирок для шовкових суконь. Навпаки, це ще один сезон, в якому можна показати їх елегантність. Ось кілька прикладів того, як зробити шовкову сукню головним героєм образу в прохолодний період.

Шалені 80-ті
До шовкової сукні Serenity в світлому відтінку можна підібрати структурований жакет яскравого забарвлення. За натхненням — до батьківського гардероба або ж до образів героїв з «Беверлі Хіллз: 90210». Завершуйте ексцентричний образ за допомогою грубих черевиків або ультрамодних казаків.

Як носити сукню-комбінацію восени

Елегантність понад усе
Ділові зустрічі, наради та важливі угоди — ці заходи завжди переносять на осінь, більш серйозну пору року, ніж яскраве безтурботне літо. Туфлі на підборах в стриманому відтінку і улюблений тренч — ідеальне доповнення до сукні-комбінації від Serenity. Залежно від ситуації приділяйте увагу аксесуарам: завершуйте образ актуальними сумками та прикрасами.

Як носити сукню-комбінацію восени

З літом у серці
Оксамитовому періоду — свій особливий образ. Коли погода майже схожа на літню, досить замінити мюлі на кросівки, додати косуху або светр і змістити акцент з канотьє на інші аксесуари. У більш розслабленому образі вирушайте на прогулянку улюбленим містом, роблячи чудові фото барвистої осені.

Як носити сукню-комбінацію восени

Детальніше про бренд Serenity:

http://www.serenity-wear.com/

https://www.instagram.com/serenity.wear/?hl=ru