Мода

Якщо потрібно зручно та стильно, то вам до «Home Wings»

By  | 

Світ української моди зустрічає нову осінню концептуальну travel-колекцію дружини Андре Тана, Аліни Харечко, бренду «Home Wings».
Назва бренду допомагає підкреслити всю суть представленого одягу, адже завдяки тому, що вироби складаються із вовни та виконані у піжамному фасоні , жінка може відчувати тепло та затишок, знаходячись навіть у дорозі чи за сотні кілометрів від дому.

Аліна Харечко ділиться секретами і причинам, які підштовхнули до її створення нової колекції: « Подорожі- це досить велика частина мого життя, тому я замислилась над тим, щоб створити лінію одягу саме для аеропортів та потягів. Так народилась travel- колекція у піжамному стилі із 6 моделей, котра, з одного боку, вийшла дуже зручна та затишна, а з іншого боку, дуже тепла. Ми врахували останні тренди колекції: штани-труби , штани-банани та відкриті ключиці».

Костюми від «Home Wings» – це речі, які точно не будуть лежати на полиці, адже вони були створені за кращими традиціями актуальних трендів цього сезону. Мова йде про запАх, V- подібний виріз та крій рукава-реглан. Також є брюки, як завужені, так і трубою, котрі мають функціональні кишені. Що ж там вже і казати про пояси, завдання яких полягає у тому, аби зробити додатковий акцент у вашому образі. Можна співати нескінченні оди стильному в’язаному костюму із бавовни із дерев’яними ґудзиками, котрі надають костюму елегантності, а вам відчуття неповторності.

Варто звернути увагу на поєднання кольорів у колекції, серед них всі актуальні відтінки за версією Pantonе. Одяг бренду обов’язково буде вами оцінений, якщо ви віддаєте перевагу спідницям у холодну пору року або навіть відправляєтесь в тур.

Запропоновані варіанти travel-look стануть універсальним предметом вашого гардеробу не тільки для подорожей, але і для звичайних прогулянок.

«Розслабляти, вмиротворювати та ніжити» дуже пасує у якості лого для лінійки «Home Wings», адже вона однозначно здатна довести, що «стильно» та «зручно» це синонімічні поняття.

Якщо потрібно зручно та стильно, то вам до «Home Wings»

Якщо потрібно зручно та стильно, то вам до «Home Wings»

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *