Всеукраїнський модний онлайн журнал

Знайомство із стилістом

 Щиро вітаю, мої любі! Як я і обіцяла, сьогодні я дуже хочу познайомитися з вами ближче. І з цього приводу, я залюбки відкрию вам завісу чарівного, творчого та безмежного світу краси, моди та стилістики.

На вашу думку, хто такий стиліст? Коли я почала навчання на курсах стиліст-іміджмейкер та розповіла про це своїм друзям, вони не відразу зрозуміли, чим саме я прагну займатися у майбутньому. Дехто вирішив, що я маю на увазі професію стиліста-перукаря, а інші були впевнені, що я буду працювати лише з модельєрами на показах (хоча це дійсно один із напрямків діяльності стиліста за його бажанням), а ще одна моя знайома, почувши про мою професію, попросила мене розробити в її салон краси гарну форму для дівчат-косметологів та візажистів (мабуть, переплутала мене з дизайнером одягу). Я маю на увазі, що стиліст – це досить нова професія і не кожен розуміє, для чого саме люди звертається до такого роду фахівців. Адже сходити в бутік та придбати для себе одяг, взуття та інші аксесуари – що може бути простіше?

Проте, згадайте, коли в останній раз ви зранку підходили до своєї шафи з абсолютною впевненістю у тому, що саме ви вдягнете сьогодні? А коли вдягнулися і подивилися у дзеркало – чи все вас влаштовувало або чогось не вистачало? Скажу чесно, я навіть здогадуюсь, які саме думки приходять вам в голову в цей момент: “О, начебто лягла не пізно, а якісь мішки під очима” (це, доречі, відсилка до минулих статей про колір та його вплив на нашу зовнішність); “А ці джинси – вони наче дуже модні, проте якось “неправильно” сидять на мені”; ” А ця кофтинка – вона мені пасує та й до вподоби, але ж я ніяк не збагну, з чим її скомбінувати?”. І таких думок може бути незліченна кількість.

Вирішення вищевказаних питань, а також інших подібних неприємностей та невпевненості в собі – це і є основна робота стиліста. Наша задача – допомогти вам відчувати себе справжньою, такою, яка ви є насправді і щоб щоразу, коли ви дивитесь на себе в дзеркало, вам хотілось лише посміхатися та пишатися собою. А ще послуги стиліста – це колосальна економія грошей та часу. “Авжеж! Економія грошей…” – подумали ви, – “Це ж скільки доведеться заплатити цьому стилісту? Та я на ці гроші краще сама піду і куплю речі, що мені подобаються”. І ви насправді маєте повне право так зробити. Але потім, наступного ранку ви підійдете до своєї шафи, і все піде знову своїм ладом, як і було раніше – не подобається, не сидить, не якісне і т.д.

Тож, дозвольте мені прояснити, в чому цінність вашого персонального стиліста? Як я вже зазначила вище, ми допомагаємо зекономити вам свій дорогоцінний час. Що я маю на увазі? Все залежить від обраної вами послуги. Але зауважу, що кожна послуга стиліста починається з імідж-консультації.

Нам просто необхідно з вами познайомитися особисто. Стиліст повинен зрозуміти, яка ваша ціль, ваші очікування щодо нього. Стиліста тому і називають “персональним”, бо він опрацьовує ваш конкретний чітко сформований запит. Тобто, необхідно зрозуміти, яка ваша головна проблема: одягу багато, а вибрати нема з чого, або ви навпаки носите одні й ті ж джинси і пару топів і у вас просто-напросто є страх вийти з цієї “зони комфорту” і подивитися на себе з іншої, нової сторони, або ж у вас змінився образ життя (наприклад, народився малюк), а в вашому гардеробі висять лише ділові костюми та сукні. Та під час цієї консультації стиліст якраз і може визначити суть вашої проблеми, а головне – вказати варіанти її вирішення. Далі, по плану, потрібно розпочати роботу з вашого гардеробу. Там, напевно, знаходяться речі, які ви не вдягали вже рік-два, а то й всі десять; або речі, які на вас дуже гарно сидять, але ось зараз ви схуднете або наберете два-три кілограми і ось тоді ви обов’язково зможете і будете носити цю річ; або дуже гарна сукня, на яку ви колись випадково перекинули горнятко кави чи келих червоного солодкого і тепер ця річ вже рочки зо два чекає “походу” до хімчистки, але ви дуже зайняті і на це немає часу. Під час ревізії вашого гардеробу стиліст зможе направити вас на те, які речі стовідсотково треба залишити, які потребують “допомоги” (ремонту або хімчистки), які речі не мають пари (тобто для них треба буде щось докупити) та речі, для яких вже не повинно бути місця в вашому гардеробі (для багатьох моїх клієнтів це – найболючіша тема, але вона неминуча). По-перше – ми приводимо до ладу вашу шафу, по-друге – ми підбираємо максимальну кількість комплектів із вашого одягу, по-третє – ми пишемо актуальний шопінг-лист, в якому вказуємо усі необхідні для придбання речі.

Наступним кроком буде сам шопінг. А в чому ж є раціональність шопінгу саме із стилістом? Я відповім вам. Для початку, стиліст чітко підказує, що саме вам потрібно підібрати (навіть якщо ви не проводили ревізію гардеробу, стиліст все одно має конкретні плани на шопінг завдяки анкетуванню та розумінню вашої цілі). Далі, стиліст самостійно проводить пре-шопінг, під час якого самостійно відвідує всі магазини одягу, вибирає речі вашого стилю и розміру, а також згідно вашого бюджету. А ось вам залишається лише приділити 3-4 години свого часу, прийти до магазину та приміряти заздалегідь підготовлені стилістом речі. Ось в цьому і є економія – ви не бігаєте по всіх торгівельних центрах в пошуках необхідної конкретної речі, свого розміру або з “перламутровими” ґудзиками. І купуєте саме ті речі, які вам зараз насправді необхідні. І повірте мені, наступного ранку після шопінгу із стилістом ви точно знатимете, що саме ви будете вдягати сьогодні!

Це лише мала частина від надання послуг стиліста. Ви можете співпрацювати з нами, якщо ви бажаєте провести професіональну фотосесію, або якщо вам потрібно підібрати образ на будь-яке свято, в тому числі коли ви – наречена.

Якщо заглянути глибше – стиліст це свого роду ваш персональний психолог. Бо, під час пошуку вашого нового стилю і гардеробу, справжній професіонал опирається не лише на те, що вам підходить та личить, а і на те, що вам подобається, в чому вам зручно та комфортно, який ваш образ життя та яке враження ви хочете справляти на оточуючих вас людей.

Ніколи не соромтеся звернутися до стиліста-іміджмейкера, бо кожна людина є професіоналом у своїй справі. І саме такий спеціаліст, як стиліст допоможе вам знайти ваш самобутній комфортний стиль, почуватися впевнено та подобатися собі у дзеркалі.

Бо тільки впевнена в собі людина, яка подобається сама собі, зможе справити відповідне враження на своє оточення. А зробити це можно лише звернувшись до вашого сердця, яке обов’язково підкаже, хто ви є насправді, та до ваших мрій, які безсумнівно повинні здійснитись.

Нескінченно рада була представитись вам! До зустрічі у наступних статтях!

Більше порад від нашого експерта – за посиланням https://instagram.com/latti_stylist21?utm_medium=copy_link


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252