Всеукраїнський модний онлайн журнал

“14 годин ближніх боїв на нулі”: Міша Панчишин та Іоанн Зенков потрапили до шпиталю і звернулися до українців

“14 годин ближніх боїв на нулі”: Міша Панчишин та Іоанн Зенков потрапили до шпиталю і звернулися до українців

Міша Панчишин, переможець Х-фактору 8, від початку війни у складі спецпідрозділу ЗСУ спочатку брав участь у боях на Київщині, а тепер захищає нашу країну на Сході. Разом з Мішею пліч-о-пліч боронить нашу землю і відомий український режисер Іоанн Зенков. 

Цього тижня хлопці пережили справжнє пекло на Сході, на нульовій лінії фронту. 5 днів хлопці були під безперервним арт обстрілом та жили в окопах. Вже на шостий день орки прорвали фланги і взяли взвод хлопців у кільце, з якого наші захисники змогли прорватися, провівши 14 годин ближніх боїв з руснею. Вони вижили!

На сотий день війни Міша та Іоанн повідомили, що знаходяться у шпиталях з важкими контузіями. На власних сторінках в соцмережах хлопці закликають не забувати про те, що війна не закінчилась. 

І саме зараз їм необхідні кошти на придбання нової машини та дронів, щоб повернутись на фронт до побратимів і продовжити гнати русню.

One thought on ““14 годин ближніх боїв на нулі”: Міша Панчишин та Іоанн Зенков потрапили до шпиталю і звернулися до українців

Comments are closed.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252