Шоу-бізнес

28 липня святкує ювілей Амбасадор культури у світі – Володимир Гришко

By  | 

Журналісти нашого видання отримали запрошення від Маестро для ексклюзивного інтерв`ю і філіжанки капучіно з вишуканим тортом «Маестро».

Володимир Данилович Гришко — Народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., повний кавалер ордену За заслуги, соліст Metropolitan Opera, соліст Маріїнського театру з 1996 по 2006 рік

Пане Гришко, Ви захистили дисертацію у Дипломатичній Академії України, Володимир Данилович, Ви дипломат, як можете прокоментувати те, що підручники мають дещо пропагандистське забарвлення і покоління українців має різне сприйняття історії держави, як наслідок змінюють назви вулиць, руйнують пам’ятники, тощо?

Ви добре підготувалися, ґрунтовно вивчили мою біографію, поважаю професіоналів своєї справи, а особливо журналістів. Питання справді дуже актуальне, з історично-політичного погляду, є дуже небезпечними переписувати минуле під певним кутом зору. Той, хто надає накази науковцям спотворювати минуле, – давати у підручники прикрашене викривлення історії, має розуміти наслідки своїх вчинків, знати, що таким чином він зазіхає на фундамент країни на долю нації та розкіл поглядів і розподіл на групи наших громадян.

Володимир Данилович, Ви продовжуєте дипломатичну діяльність, як плани, які проекти, чи Вам імпонує теорія і аналіз історії?
Безумовно, я зацікавлений у дипломатії, усі мої культурно-мистецькі проекти мають дипломатичний аспект і піднімають рейтинг України у світі, зокрема моїми зусиллями було організовано візит королеви опери Монсерат Кабальє, неперевершеного Лучано Паваротті, гастролі Маріїнського театру до України. Я понад 5 років перебуваючи у Китаї, навчав студентів і маю Академію Мистецтв, по всьому світу знають Україну як унікальну і талановиту націю. Нині є багато планів і проектів на довгострокову перспективу. Як казав великий кутюр’є, мій друг, Михайло Воронін: “За ім’я треба боротися кожен день”. І за це моє ім’я, мій титул “Маестро”, я борюся кожен день в інтересах України.

Шановний Маестро, пане Володимире, дякуємо за відверту розмову і приємне спілкування. Успіхів Вам і многая літа.
Журналіст: Діана Дафина

Фото з архіву Володимира Гришка

https://www.instagram.com/maestro.grishko_official/

5 Comments

 1. ปั้มไลค์

  Липень 21, 2020 at 23:05

  Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest.

 2. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.

 3. Thank you ever so for you article post.

 4. เบอร์สวยมงคล

  Липень 21, 2020 at 23:09

  I like this website very much, Its a very nice office to read and incur information.

 5. SMS

  Липень 21, 2020 at 23:10

  Very good article! We are linking to this particularly great content on our site. Keep up the great writing.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252