Всеукраїнський модний онлайн журнал

5 ХВИЛИН”: KOZAK SYSTEM презентували осінній хіт на слова Сергія Жадана

5 ХВИЛИН

– Хлопці зробили дуже теплу пісню. Вона ніби прозора й лірична, але в ній є вогонь. Власне, як у фінальній сцені відео. Вогонь, який гріє, і на який виходиш із темряви.

Сергій Жадан

Давня творча співпраця і тепла дружба KOZAK SYSTEM із Сергієм Жаданом відома всім. Цьогорічний осінній хіт від “козаків” не став виключенням: він також написаний на дуже відомий вірш “Перші дні листопада” Жадана.
Але з ремаркою: цього разу за інтерпретацію його вірша взявся трубач гурту Сергій Соловій, який з початком локдауна відкрився з нового боку – як композитор та автор багатьох пісень з майбутнього альбому KOZAK SYSTEM.

“Коли створював пісню, під час першого локдауну, дуже боявся що Сєрий забанить її і натравить на мене своїх Собак, бо заради співочості я поміняв місцями всі рядки у вірші, деякі слова просто викинув або замінив, а на додачу ще й приспів написав свій. Зухвалість жорстка! Але Жадан – це рок-н-ролл, а рок-н-ролл – це Жадан! Тому пісню Сергій Вікторович прийняв майже безапеляційно, за що я йому дуже вдячний. Я – щасливий! В пісні схована пасхалка – справжня назва треку, яка, на жаль, не пройшла цензуру в гурті”, – каже про нову пісню Сергій Соловій.

Тепле атмосферне відео “5 хвилин” знімалося у Гостомелі під Києвом.

Кліп “5 хвилин” – режисерський дебют Вікторії Квітки. Головною ідеєю знімальної команди було показати музикантів з іншого боку: не просто як артистів, а як людей, розкривши атмосферу того, що відбувається у позаконцертний час. У кадрі можна побачити не тільки самих музикантів, а й техніка та звукорежисера KOZAK SYSTEM.

“Відео на пісню «5 хвилин» – це дещо інше ніж звичайний кліп. Це чарівне і тонке поєднання драйву, притаманного лайв відео та тепла атмосфера та настрій, які живуть всередині «KOZAK SYSTEM». В зйомках в прямому сенсі брали участь сонце, вітер та вогонь і зіграли там не останню роль. Це відео про настрій, як основну складову гурту, про те, чим він дихає”

-Вікторія Квітка

Основні зйомки проходили не на винайнятій локації (як це зазвичай робиться для кліпів), а вдома у одного з музикантів гурту, що також наближає глядачів до природного вайбу: адже саме там хлопці реально проводять час поза концертами. спілкуються за келихом вина, сміються та пишуть нові пісні

“5 хвилин” – наступна презентована пісня з майбутнього альбому гурту “Земля. Вітер. Вогонь.”, який повністю побачить світ навесні 2022 року: саме тоді KOZAK SYSTEM виповниться 10 років. Свій день народження “козаки” відзначатимуть великим сольним концертом, де разом з ними на сцену вийдуть дуже багато зіркових колег, імена яких стануть відомими вже скоро.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252