Всеукраїнський модний онлайн журнал

Альтернативний хіп-хоп англійською мовою від киян

Альтернативний хіп-хоп англійською мовою від киян

Після двох років роботи, вийшов дебютний альбом гурту Selflers.

Англійська, знадобилася хлопцям не лише для роботи в IT, адже на цьому релізі можна почути прогресивний саунд альтернативного хіп-хопу який можна порівняти з A$AP Rocky або Travis Scott.

Абстрактні, філософскі або навпаки прямолінійні тексти в купі з унікальними мелодіями та ритмічними малюнками. Все це писалося в вільний від основної роботи час, адже нічим не стримати крик душі. Настрій треків варіється від ліричного до качового, а тематика від кохання до сучасних проблем суспільства.

Андрій (zetwaybrox): “Я себе не вважаю професійним бітмейкером, але моїх навичок достатньо щоб зробити цікаву музичну заготівку, після чого Вадим (blood_kiss) додає до неї абсолютно божевільних доріжок і ефектів. Після цього записуємо вокал, проект зводить професійний звукорежисер і на виході маємо якісні і прогресивні треки”

Плани у хлопців наплеонівські, вже є 2 кліпи, скоро виходить третій, який повинен розривати. Активно ведеться робота над другим альбомом і все це не маючи продюсера. Все-таки бути артистом в 2021 це кайфово!