Шоу-бізнес

Анастасія Кожевнікова представляє прем’єру нового відео “Так як ти”!

By  | 

Розбиті вікна, кров і садини, гонка по нічному місту і емоції на межі – співачка Анастасія Кожевнікова представляє свій новий кліп на пісню “Так як ти” за мотивами Хічкока.

Більше доби тривали зйомки відео-роботи Анастасії Кожевнікова на другий сольний сингл. Ефект саспенсу, застосовуваний в трилерах і фільмах хоррорах, супроводжував команду і в реальному часі протягом усього багатогодинного знімального процесу. Найбільше полоскотати нерви довелося самій Анастасії, складні маневри в кадрі співачка виконувала без допомоги дублерів: нічні гонки на величезній швидкості на старому фургоні, круті виверти і збиті предмети на шляху, танці на даху кузова, вибите і розбите вщент вікно і інші складні завдання.

– Я страшенно боюся висоти, і танці на даху фургона стали для мене справжнім випробуванням! Справитися з цим завданням допомогло перевтілення в мою героїню! Їй змінили, вона в люті! У ці моменти в голові виникають найбільш божевільні ідеї і немає місця страху!, – розповіла Анастасія Кожевнікова. – Вся історія, показана в кліпі – це, скоріше, фантазія і той сценарій, який народжується, коли хочеться взяти реванш! У такі моменти важливо впоратися зі своїми емоціями, попрощатися з минулим і піти далі назустріч новому!

Режисером кліпу “Так як ти” став український кліпмейкер Станіслав Морозов. Саме йому належить ідея відео і бажання помістити глядача в почуття тривожного очікування розв’язки відбувається, захвату небезпекою і хвилювання, за прикладом справжнього трилера.

До слова, сингл “Так як ти” увійде до дебютного альбому Анастасії Кожевнікова, робота над яким вже почалася.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *