Всеукраїнський модний онлайн журнал

Андріана презентує зворушливу пісню “Після війни”

Андріана презентує зворушливу пісню

Зараз кожен українець і українка докладається до нашої спільної перемоги, кожен на своєму місці. Зокрема українські артисти воюють словом та піснею. Так Андріана записала нову пісню, якою хоче підтримати наших хлопців та дівчат, які боронять зараз Україну. Вона має оптимістичну назву «Після Війни» і такий самий позитивний зміст і посил.

«Вона про нашу перемогу. Коли закінчиться війна, ми всі будемо веселитися і танцювати під Скрябіна, всі дівчата будуть довго цілувати своїх хлопців, що повернуться з війни додому і після цього народиться багато козаків, бо він наших воїнів можуть народитися тільки справжні відважні люди», – каже Андріана.

В Андріани в репертуарі вже була пісня про війну «У Нашому Серці». Її співачка написала сама. Вона вийшла з початком війни у 2014-му році, але тоді якось пройшла повз слухача, а тепер вже цю роботу взяли на радіо і телебачення і таким чином вона отримала нове життя. Паралельно Андріана намагалася знайти музу, щоб написати щось ще вже про сучасний етап війни, але поки вони шукали одна одну, до виконавиці звернулася група авторів і запропонувала готову пісню. Її написали Сергій Кузнєцов, Анастасія Квітчата та Катерина Кобзарук.

«Катерина дала мені послухати пісню і сказала, що їм здається, що ця пісня підходить саме для мене. Я послухала, мені сподобалося і зрозуміла, що це саме те, що я хотіла зробити. На відміну від попередньої пісні «У Нашому Серці», яка вийшла сумною, ця нова дуже позитивна. Вона присвячується всім нашим героям, нашим захисникам, всім українцям і українкам, які захищають нашу землю. Саме вони є справжньою елітою України, не депутати і чиновники. Ця пісня для них. Я сподіваюся, що вони будуть її слухати і мочити орків із потроєною енергією і після війни настане дуже швидко», – переконана Андріана.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252