Всеукраїнський модний онлайн журнал

Анна Добриднєва написала та виконала саундтрек до новорічного фільму

Анна Добриднєва написала та виконала саундтрек до новорічного фільму

Популярна співачка Анна Добриднєва вкотре тішить співпрацею зі світом кіно! Це вже четвертий сингл, який став офіційним саундтреком. Незабаром, на Старий Новий рік, глядачі зможуть побачити в кінотеатрах фільм “Справжній Санта”. Абсолютно новий формат для українського кінематографа презентував продюсерський центр «Device» та Валерія Гуза. А головною музичною темою стала новорічна пісня Анни Добриднєвої.

“Це ніжна і зворушлива пісня. Я кажу вголос те, що кожен з нас каже подумки, коли годинник б‘є 12. Та у цьому фільмі я не лише «звучу», а ще й граю одного з персонажів. З нетерпінням чекаю прем’єри! «Реальне кохання» по-українськи змусить кожного повірити в диво» – розповідає Анна

Романтична комедія з кількох новел “Справжній Санта” вже з 13 січня гарантовано подарує всім чарівний настрій. У зйомках задіяні найпопулярніші артисти: Дар’я Петрожицька, Ксенія Мішина, Богдан Бенюк, актриси з “Жіночого кварталу” та учасники “Improv Live Show”.

Перед глядачами відкриється ціла галерея образів, серед яких кожен знайде когось схожого на себе. І все це станеться під зворушливу пісню Анни.

Трек “Новорічна” вже доступний на всіх цифрових майданчиках.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252