Шоу-бізнес

BAH.ROMA: У кожному з нас є «Герой»

By  | 

Український гурт BAH.ROMA презентував кліп на пісню «Герой». Нове відео дає старт великому соціальному проекту, призваному звернути увагу на депресію та її результати. Стати частиною проекту може кожен бажаючий, поділившись своєю історією боротьби з депресією в соцмережах з хештегом #янебосяйнейбойсяиты. Проект також підтримали відомі люди, особисті історії яких незабаром з’являться в мережі.

«Герой – це рівність, яка виявляє вищу форму мужності, вирішує загальнозначущі проблеми. Це людина, яку хочеться наслідувати, спостерігати за її досягненнями та якостями. – такі слова у зверненні гурту. – Герой відрізняється від звичайної людини, тим, що бере на себе підвищені зобов’язання та більшу відповідальність. Цим проектом ми хочемо показати, як важливо говорити про те, що людина не самотня. І про те, що в кожному з нас живе герой. ”

Режиссером відео став Igstius, відомий по роботі з DAKOOKA. Головні ролі виконали фіналістки десятого сезону шоу «Х-фактор» Марія Стопник, а також українська модель Анастасія Саленко. Лідер гурту Роман Бахарєв виступив співпродюсером кліпу.