Всеукраїнський модний онлайн журнал

Бумбокс презентує кліп на пісню “Імперії впадуть”

Бумбокс презентує кліп на пісню “Імперії впадуть”

Бумбокс презентує кліп на пісню “Імперії впадуть”.

Пісня “Імперії впадуть”
Слова: Андрій Хливнюк
Музика: Андрій Хливнюк, Денис Левченко, Павло Литвиненко
Пісню записано на студіях: Lamp Studio, Бобіна, Istok

Режисер: Стас Гуренко
Оператор: Олександр Бойко

Стас Гуренко, режисер про кліп:
“Кліп “Імперії впадуть” – це певною мірою завершення трилогії, до якої входять кліпи “ДШ” та “Ангела.” Між собою ці відео об’єднані метафоричністю та візуальним стилем: у “ДШ” головний герой стоїть перед вибором, який змінить все у його житті, в “Ангела” отримує удари, що лишають на тілі шрами, опіки та татуювання, а в “Імперії впадуть” сам стає тим, хто ці удари завдає.
“Імперії впадуть” – історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід, ми несемо його із собою. Іноді людина з’являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку”.

Андрій Хливнюк про кліп:
“Імперії впадуть” – це фінал трилогії, знятої Стасом Гуренком, до якої входять чудовий на мій погляд знаковий кліп “ДШ”, “Ангела”, “Імперії впадуть”. Важливо розуміти, що, говорячи про трилогію, я маю на увазі саме відео, бо як пісні, це роботи з різних альбомів і з різним змістом. Дякую йому.
Про роль Наталії Гоцій я неодноразово говорив. Без неї кліпу не було б. І він був би зовсім іншим без наших чемпіонів, фехтувальників Влади Харькової та Володимира Станкевича. Влада та Володимир грали у сценах фехтування та показали, як поводяться справжні чемпіони – без капризів, без тупання ніжкою, вони кілька годин чекали свого виходу та виклалися на повну. Шкода, що ми мали мало часу на спілкування.
Знаєте, найкращий показник того, що робота зроблена добре, ніхто не відчував дискомфорту і, можливо, цей кліп скоро подивляться мільйони – посмішки на обличчях людей. Закінчується зйомка та всі посміхаються. Повірте, воно того варте ”.

Наталія Гоцій про зйомки у кліпі “Імперії впадуть”:
“За свою кар’єру моделі я брала участь, мабуть, у тисячі зйомок, але в кліпі знімалася вперше. Та ще й у кліпі улюбленого гурту! Звісно, я нервувала. Головним для мене було виправдати довіру Андрія та Стаса, зіграти переконливо та подолати свій внутрішній стрес. Тому що кліп залишиться назавжди. Це маленьке кіно, і тепер я знаю, як його знімають. Цікаво, що хоча буквально все було для мене новим – від спецгриму, який наноситься набагато довше звичайного, до дублів, що повторюються – це не збивало. Навпаки, що більше ”ран” з’являлося на моєму тілі, то краще я розуміла, що мені треба робити. Шпага та костюм перетворюють – я відчувала себе бійцем, вони посилювали агресію, посилювали внутрішній конфлікт, тому сцени на манежі грати було легко. А ось сцена в душі… Я думала, що це жарт. Немає жодної проблеми у тому, щоб цілуватися на знімальному майданчику. Ми актори і виконуємо свою роботу, але як зрозуміти, що це не вульгарно? Ну і попри турботу команди – було прохолодно. Але ми впоралися швидко. З першого дублю. Або з другого. Чи третього?.. ”.

Андрій Хливнюк про Наталю Гоцій та її роль:
“Від’їжджаючи на концерти я відправив демо пісні “Імперії впадуть” Наталії Гоцій, дуже близькій для мене людині та відданій слухачці Бумбоксу. “Кілька днів слухаю на репіті!” – написала Наталя. Давай абстрагуємося від того, що ти знавець Бумбоксу, скажи, яким ти бачиш кліп? Це має бути екшн, роад-муві, лірична історія?” Я й зараз посміхаюся, згадуючи її відповідь: “Кліп може бути яким завгодно, якщо у кадрі буду я.” Я зрадів і здивувався, й не міг не спитати – чи впевнена вона? Суперзірка світового масштабу зніматиметься у нашому кліпі?! “Я люблю те, що ви робите, ти ж знаєш, а решта не має значення. Постарайтеся обрати час у вашому та моєму графіку, і я із задоволенням увійду до кадру.” І все вийшло. Наталя заради нас скасувала одну зйомку і перенесла ще кілька, одразу після зйомок кліпу поїхала в аеропорт, де на неї чекала робота в Лондоні. Вона закохала знімальну групу своїм тактом і професіоналізмом. Коли Наталя була в кадрі, на майданчику стояла тиша, хіба що я міг щось говорити з нашим оператором Олександром Бойком, та й то режисер на нас покрикував.
Наталя настільки органічно вписалася в історію, що їй одразу всі повірили. Спробуйте прожити важкі стосунки у кадрі під яскравим світлом в оточенні тридцяти людей. А тепер повторіть це дев’ять раз. Це треба вміти”.

Андрій Хливнюк про пісню:
“Пісня “Імперії впадуть” почалась з музичного ескізу Дениса Левченка. Думаю, Дениса не варто представляти – він багато років був басистом Бумбоксу, зараз займається архітектурою та дизайном, поєднуючи роботу зі грою у кількох гуртах. Ми працювали над альбомом “Таємний код: Рубікон”, замальовка так і не перетворилася на пісню, але я про неї не забув. Минуло три роки і результат перед вами.
Співавтором Дениса став Павло Литвиненко, наш клавішник, який фактично створив “Імперії впадуть”, ту версію, яку ви чуєте. Павло взяв за основу ідею пісні, змінив у ній гармонію, вніс наявні у нас правки, зробив аранжування і записав на своїй “Lamp Studio”. Працювати з Пашею було легко – варто було тільки натякнути на щось і за кілька хвилин ти чув це в пісні. Через те, що у Павла на студії не можна записати барабани, Олександр Люлякін працював над своїми партіями на студії Istok. Діджей Валік (Валентин Матіюк) займався тим, що у нього виходить найкраще – скрейчив. Дмитро Кувалін грав на гітарі. Над гітарними аранжуваннями попрацював Сергій Мартинов, знайомий слухачам Бумбоксу за піснями “Тримай мене” та “Твiй на 100%”. На фінальному етапі підключився Дмитро “Боб” Хомулко, який працював на своїй студії “Бобіна” над гітарним звуком, зведенням та мастерингом “Імперії впадуть”.

Мені здається важливим, що зараз в Україні ти можеш працювати над однією піснею з людьми та студіями, у нашому випадку їх було три, “Lamp Studio”, “Бобіна”, “Istok”, чий підхід до звуку відрізняється, наприклад, якщо потрібний хіп -хоп – йдеш до одних, важкі гітари – тобі до Боба, але їх об’єднує професіоналізм”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252