Всеукраїнський модний онлайн журнал

DIMARIA про особисте в новому кліпі “З заходу на Схід” на екранах ТРЦ “Гулівер”

DIMARIA про особисте в новому кліпі

Українська співачка, автор пісень для багатьох зірок України, представила на Youtube і екранах ТРЦ “Гулівер” нову відеороботу на пісню «З заходу на Схід».

“Я не можу передати, наскільки для мене ця робота особлива: над піснею і кліпом я працювала більше року. Ще досить давно я вирішила, що, як і пісня, кліп має бути особливим – неможливо було втілити ідею в звичайному mood-відео. Це повинна бути певна незвичайна локація, історія та емоція у глядача, яка повністю відобразить моє життя.

Кожен крок до реалізації супроводжувався складнощами, які я долала і, незважаючи ні на що, йшла до мети. Знайшла команду, яка бачила «З заходу на Схід» так само, як і я, відчувала її і представила той сценарій, який відразу отримав моє твердження. Ми довго підбирали локацію, обшукали, мабуть, всю Україну і зупинилися на мальовничих рожевих озерах …
Через терни я все-таки дісталася до результату, яким повністю задоволена “, – розповідає DIMARIA.

DIMARIA прагне розвивати і створювати нову українську музику, працює в жанрі соул і мріє, щоб українські пісні звучали і знаходили своїх прихильників по всьому світу.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252