Всеукраїнський модний онлайн журнал

Для доньки MISS IRIS пролунав останній дзвоник

Для доньки MISS IRIS пролунав останній дзвоник

Нещодавно в стінах рідного міста та рідної гімназії № 33 пролунав останній дзвоник для доньки української співачки MISS IRIS.

Анастасія донька своєї мами, мами яка завжди поряд. Ось  і цього весняного, сонячного , святкового та хвилюючого  дня, співачка розділила  разом зі своєю донькою. 

Анастасія вже не дитина, але ще й не доросла , проте  вже в дуже юному віці змогла  проявити  і заявити про себе як співачку. Ми вже знаємо треки «Сделай погромче», «Я всегда рядом» прем’єра якої відбулася 27 травня, ж чим і вітаємо талановиту, юну , молоду співачку. 

Як прокоментувала MISS IRIS: «Святкова лінійка була дуже зворушлива, мені як мамі випускниці надали честь вимовити промову. Я нічого не готувала зарання , вирішила що скажу те, що відчую в той момент. Зараз ми з донькою готуємося до випускного балу, одночасно складаємо зовнішнє незалежне оцінювання і звичайно ж вступ до вищого навчального закладу.»

Побажаємо Анастасії знайти і обрати свій вірний шлях в майбутньому. 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252