Всеукраїнський модний онлайн журнал

Два паралельних світи у новому кліпі TVORCHI “Віч-на-Віч”

Два паралельних світи у новому кліпі TVORCHI “Віч-на-Віч”

Креатори TVORCHI презентують кліп на свій танцювальний сингл “Віч-на-Віч”, в якому поєднали ретро-стиль 80-их та футуризм, а також реальний та віртуальний світи.

Голограми, VR, зйомки за допомогою швидкісних дронів – у новому кліпі TVORCHI експериментують з технологіями та продовжують розвивати соціальну тему самоідентифікації. “Віч-на-віч” – це історія одного героя на зламі двох світів: реального та віртуального.

Сюжет розкриває історію героя (Джеффрі), що залишившись віч-на-віч з собою, поринає у віртуальну реальність за допомогою музичного провідника (Андрія) та VR-окулярів.

У паралельному світі герой зустрічає особливу дівчину, та йому залишається з’ясувати: вона справжня чи це лише голографічна метафора у його свідомості.

Тільки наодинці з собою ми можемо відповісти відверто, чого нам насправді хочеться. Завдяки VR-окулярам ми показали, що можна, зрозуміти свої бажання, заглянувши в себе, в наш особистий світ, – розповіли TVORCHI. – Але в той же час, ми даємо зрозуміти, що тільки в реальному житті ми можемо втілювати бажання по-справжньому, відчувати і переживати всі емоції.

Режисером кліпу “Віч-на-віч” став Кирило Сулига, відомий реалізацією масштабних рекламних та фешн кампейнів. Це вже друга спільна робота TVORCHI з режисером: раніше Кирило зняв для гурту кліп #не_танцюю, який на YouTube переглянули вже більше 1,5 млн разів.

Для образів креаторів стилісти підібрали ретро-стиль 80-их років, який був заявлений раніше на обкладинці треку “Віч-на-віч”. За футуризм відповідають кадри, реалізовані завдяки технологіям під час зйомки та монтажу. Знімальний процес тривав більше 14 годин.

Футуристичний кліп TVORCHI “Віч-на-Віч” дивись вже зараз на офіційному YouTube-каналі креаторів:


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252