Шоу-бізнес

Ейра кинула виклик чоловікам планети українською “Говерлою”

By  | 

Співачка й автор хітів  Злати Огневич, Альоші, Івана Наві та ін. представила публіці власний сингл “Говерла”.

Ідею і натхнення для створення пісні Ейра почерпнула під час сходження на найвищу гору України.

“Енергетика, що панує на Говерлі, здалась мені схожою на дівчину-спокусницю, яка наче магічною силою притягує до себе. Незважаючи на важкий шлях до «вершини», чоловік, що зуміє подолати його, отримує в нагороду надзвичайну силу та натхнення.

“Говерла” – це своєрідний маніфест жіночої цінності. Цінності, що від народження притаманна кожній дівчинці. На жаль, в силу життєвих обставин та виховання не кожна себе відчуває цінною і тою, яка надихає. Сподіваюсь, що слова та музика створенні мною допомагатимуть дівчатам плекати любов до себе та приваблювати лише достойних хлопців та чоловіків”, – коментує співачка.

Художнє та містичне лірик-відео на трек “Говерла” вже активно шириться в соц.мережах і, що найцікавіше, вже отримало схвальні відгуки не лише від прекрасної, а й від сильної половини людства. Співачка стверджує, що навмисно не випускала повноцінне відео, аби слухач зосередився на самій музиці та змісті пісні. У майбутньому Ейра планує презентувати ще один трек та кліп на нього.

“Коли я пишу пісні не лише собі, а й іншим артистам, то відчуваю себе справді багатою та наповненою енергією. Але зараз, мені хочется присвятити своїй власній творчості та кар’єрі трохи більше часу. Я відчуваю, що зараз саме той момент, коли в першу чергу варто реалізовувати власні мрії та фантазії”, – додала Ейра.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *