Шоу-бізнес

Фіналістки Нацвідбору Євробачення ANNA MARIA: Не знають чий Крим

By  | 

Народні артистки Криму дует ANNA MARIA і не змогли в ефірі телеканалу АТР відповісти на питання Романа Скрипіна: Чий Крим?
Народні артистки Криму дует ANNA MARIA і не змогли в ефірі телеканалу АТР відповісти на питання Романа Скрипіна: Чий крим?
Почалося все з того, що ведучий нагадав дівчатам про те, як вони брали участь в проектах скандального телеканалу “Інтер”, Який пропагує “русскій мір”. Зокрема, мова йшла про концерт 2017 року “Перемога. Одна на всіх”, де порушувалася тема Другої світової війни. Точніше, тоді всіх намагалися переконати, ніби Україна “зазналася”, бо відмовляється сприймати “російські цінності Путіна”.

ANNA MARIA: Ватники і агенти кремля!

На питання журналіста про те, навіщо виконавиці погодилися на участь в цьому жаху дівчата відповіли, що у них своє бачення ситуації і вони НЕ бачать нічого поганого в тому, щоб переспівувати пісні часів 40-х років.

«Україна втратила Крим»: «Крим наш! Наш з моєю сестрою, це наш будинок, так було, є і буде. Зараз там просто два кордони, ми їдемо додому і повинні їх проходити. Так чий же Крим? МИ НЕ будемо говорити фрази, які від нас хочуть почути. Україна просто втратила Крим “, – висловилися артистки, відмовившись відкрито визнати анексію Криму Росією.
Також сестри відмовилися відповісти на питання, чи відбулася окупація півострова Росією.

«На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми НЕ є політиками, ми НЕ є членами секретаріату президента, щоб відповідати Вам на такі складні політичні питання», – сказали співачки.

 

Мама дівчат – один з організаторів шабашу окупантів в Криму і їх затятий пособник

Мама дівчат - ANNA MARIA один з організаторів шабашу окупантів в Криму і їх затятий пособник

В ході діалогу з’ясувалося, що мати рудоволосих співачок, які хочуть представляти Україну на “Євробаченні-2019” працює на владу країни-агресора.  Пані Лариса Миколаївна Опанасюк працює в Криму на посаді “заступника Голови Ради міністрів Республіки Крим”, підтримуючи таким чином окупантів.

Більш того, Лариса Опанасюк в 2014 році була нагороджена орденом міноборони РФ “За повернення Криму”. Батько дівчат теж не без гріха. Глава сім’ї Опанасюк аж до 2016 року працював суддею на окупованому півострові.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *