Шоу-бізнес

Гурт Pororoka презентує кліп з голлівудським сценарієм

By  | 

Dark-folk гурт Pororoka презентує зовсім не даркове-відео на свою найкумеднішу пісню з майбутнього альбому – “Дуйся”.  

“Дуйся” – пісня про час, який ми гаємо на даремні та безглузді образи один на одного. Замість того, щоб направити свою силу в правильному напрямку. Пісня змушує замислитися та переосмислити свою поведінку стосовно інших людей.

Історія у відео розпочинається з того, що хтось не зміг з кимось домовитись, дійти компромісу. В результаті, розмова переросла у взаємні образи, нескінченне міряння в кого образка більше. 

“Ситуація доволі типова для українців – посваритись на рівному місці, образитись, замовчати й роками тримати дулю в кишені. А в результаті марно витрачається багато сил та енергії”, – розповідає фронтвумен гурту, Світлана Сугак.

Завершується відео за Голлівудським сценарієм, тобто настає Happy End. Не зважаючи на те, що на своєму шляху героїв очікували безглузді зіткнення і супровідні страждання. 

У зйомках даної відеороботи взяли участь актори Кирило Шевченко, Іван Коваль та Катерина Мінковська. Це вже друга за рахунком колаборація гурту та акторів. У минулому відео гурту на пісню “Цариця”, актори показали, що поняття чоловічої й жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві, зокрема, і в особистих стосунках. 

Наприкінці року, гурт Pororoka презентує новий міні-альбом під назвою “Полин”. До нього увійде 5 композицій: “Цариця”, “Гірка”, “Де мене шукаєш”, “Дуйся”, а також рімейк  пісні “Жовтий” з музичного проєкту гітариста гурту Євгена Коляди – “Я Тебе Не Знаю”.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252