Шоу-бізнес

Індіра: На сцені я завжди викладаюсь, це мій професійний обов’язок

By  | 

Співачка Індіра – артистка нової генерації, вона впевнена у собі та цілеспрямована. Саме ці якості допомагають їй досягати мети та бути тією, чиї пісні помітили на радіо та чиї кліпи популярні на музичних телеканалах та у YouTube. Відверте та мотивуюче ексклюзивне інтерв’ю сильної та сучасної жінки-співачки читайте на VTrendi.com.ua. Доречі, нещодавно Індіра презентувала кліп “Аміго” та запальний англомовний трек “911”, які точно варто послухати.

Що Вам потрібно для натхнення? 
Щастя, задоволення, кохання…

Чи відчуваєте Ви ту енергетику, яку дарує публіка на ваших концертах? Чи відчуваєте Ви взаємообмін?

Так, відчуваю звичайно. Але на різних концертах буває по-різному, буває, що люди вже приходять зарядженні на концерт і легко почитають танцювати, веселитися, радіти, а буває, що я більше віддаю, ніж отримую, але я завжди викладаюся, вважаю це своїм професійним обов’язком. В цьому полягає моя повага до сцени.

 

Багато хто з артистів займається медитаціями для накопичення енергії. Що думаєте з цього приводу? 

Я думаю, що як би хтось-колись не вигадав медитацію, то її вигадала б я. Я практикую це, мабуть, з ранньої юності, сама, інтуїтивно. Набагато пізніше дізналася з книжок, що це називається медитація, і не я одна це вмію. Скажу чесно, я не використовую жодну запозичену медитацію, у мене всі свої, авторські. Це як річ, яку пошили суто для тебе, з ідеальним кроєм.

Яка пісня з Вашого репертуару найбільше описує ваш внутрішній стан?
«Ночь», і якщо б була пісня про «енергію, яка ллється через край та любов до життя та віру в себе» – така пісня теж би мене добре описувала.

Ви з дитинства мріяли бути співачкою?
Я завжди хотіла зв’язати своє життя з творчістю, а тут є багато різних варіантів. Але музика для мене найближча галузь.

Раніше Ви також були телеведучою на каналі Music Box UA, чи складно було внутрішньо себе налаштовувати на зовсім інший вид діяльності?

Ні, не складно, мені це було цікаво. Доречі, в дитинстві я хотіла бути ведучою музичного каналу.  Це здійснилося, і це класно. Люблю, коли здійснюється те, чого я хочу.

Індіра: На сцені я завжди викладаюсь, це мій професійний обов'язок
Послухавши Ваш репертуар, зрозуміло, що Ваші пісні доволі енергійні та життєрадісні. Чи й у 
житті Ви сповідуєте таку ж філософію як у Вашій творчості, врахочуючи те, що часто Ви сама є автором власних пісень?
Не тільки я є автором своїх пісень, але так, я життєрадісна і енергійна. Я дуже не люблю в собі та в інших слабкості та ниття. Ніколи не розумію, чому в нашій країні так люблять когось жаліти, люблять страждати та плакати, а успішних, щасливих та сильних не люблять? Для мене це загадка якась…

Запитання, яке, мабуть, Вам доволі часто ставлять – чому саме Індіра? Які ще варіанти псевдоніму були? 
Рішення приймали швидко, не пам’ятаю які ще варіанти були. Індіра- прикольно звучить, і ніжно, і трішки агресивно. На мене схоже.

Коли Ви вперше відчули, що стаєте відомою? Можливо, впізнають на вулиці, підходять фотографуватися тощо?
Відчула, коли на концерті дівчата підспівували мої пісні. А просто так по вулицях я дуже рідко ходжу і завжди в окулярах. Завжди!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *