Шоу-бізнес

Ірина Федишин порадувала своїх прихильників новою відеороботою

By  | 

Попри те, що співачка постійно гастролює і на даний час перебуває у всеукраїнському різдвяному турі «Україна колядує 2019», вона встигла відзняти нове відео на авторський трек «Роман»! Зйомка відбувалася у Львові, зокрема деякі локації були зняті у засніжених Карпатах! Режисером кліпу виступив Володимир Шурубура, який відзняв усі крайні кліпи Ірини!

«Зйомка відбулася 5 січня, перед початком різдвяного туру! Це було дуже не просто усе поєднати! Адже ми якраз готувалися до концертів, зокрема 8 січня у нас була прем’єра різдвяної програми з трьома концертами у Львові!» – розповідає Ірина. «Але нам вдалося це зробити! У кліпі глядач побачить неймовірно красиву засніжену природу, а саме наші Карпати! Коли я побачила ці кадри, у мене просто захопило подих! Окрім того, ми відзняли цікаву історію двох незнайомих людей! Які випадково зустрічаються у готелі і поміж ними запалюється почуття! Цей кліп – це маленьке кіно!» – розповідає Ірина.

У ролі незнайомця відзнявся один із відомих музичних продюсерів! І ім’я у нього Роман Муха!

«Ми з Романом давно знайомі! У нас дружні стосунки! Ми часом зустрічаємося за кавою і ділимося новинами! Так було і цього разу! За чашкою кави прийшла гарна ідея! У кліпі Роман має візнятися справжній Роман,» – сміється Ірина!

Дивіться новий кліп Ірини Федишин на центральних музичних каналах.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *