Всеукраїнський модний онлайн журнал

Jerry Heil на власному весіллі презентувала новий кліп «ТУК-ТУК-ТУК»

Jerry Heil на власному весіллі презентувала новий кліп «ТУК-ТУК-ТУК»

12 серпня Jerry Heil влаштувала справжню весільну церемонію, на якій одружилася із собою. В такий незвичний спосіб співачка презентувала нову роботу — кліп на пісню «Тук-Тук-Тук». 

За словами Jerry Heil, вона давно про це задумувалась, вперше дізнавшись про явище сологамії кілька років тому. Але чекала слушну мить — і вона настала, коли з’явилась пісня «Тук-Тук-Тук», а згодом — ідея незвичайного кліпу, знятого режисером Тарасом Голубковим. «Весільна» презентація підкреслила основну ідею твору, яка полягає у зіткненні старих «батьківських» традицій та нових норм суспільства. Сучасна молодь змушена маневрувати між цими двома реальностями, намагаючись побудувати власне щасливе майбутнє. І при цьому не обдурити серце, яке — «тук-тук-тук» — диктує щось своє.

За сюжетом кліпу, Jerry Heil в образі іншопланетянки «прибуває» зі своєю ексцентричною родиною в типове українське село, щоби укласти шлюб із нареченим. Його образ втілив гуморист Іван Люленов, учасник шоу «Ліга Сміху», капітан команди «Стоянівка». Далі відбувається низка комедійних колізій — іншопланетяни та українці намагаються знайти спільну мову в декораціях традиційного сільского весілля. 

Jerry Heil: «Я дуже шаную народні українські традиції, в тому числі, святкування весіль, і в майбутньому хотіла б мати таке. Головна героїня цієї пісні — мій уявний прототип, можливо! У мене дуже велика родина, тож мені пощастило побувати на багатьох весіллях. Я це дійство щиро полюбила, але робити за стандартним сценарієм — не про нас з режисером Тарасом Голубковим. Тарас майстерно вміє поєднувати традиційне з неочікуваним — ось що нас з’єднало. Адже це те, що я люблю робити в своїй музиці. Взагалі це найбільший кайф, як на мене — міксувати сучасні реалії із традиціями своїх предків».


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252