Всеукраїнський модний онлайн журнал

KAZKA і ALEKSEEV презентували спільний сингл «Поруч»

У важкі моменти, в моменти щастя і радості – важливо, щоб поруч була людина, яка може розділити з тобою незабутні події життя у всій повноті її фарб і несподіваних поворотів. На перший погляд, свіжий сингл «Поруч» – пісня, проспівана саме про це. На ділі ж, історія виявляється набагато ширше…

Гурт KAZKA і ALEKSEEV зустрілися не випадково! Їх спільна композиція – перша пісня з саундтреку до анімаційного серіалу «KAZKA. Таємниця Чарголоса», який був анонсований буквально за кілька днів до прем’єри синглу. За сюжетом серіалу маленька дівчинка Казка залишає магічний ліс, в якому вона росла і відправляється в складний і вороже налаштований мегаполіс, щоб, пройшовши складні випробування і масу пригод, домогтися заповітної мрії – розкрити свій головний талант і знайти покликання – співати!

Прототипом головної героїні серіалу послужила вокалістка групи KAZKA Саша Зарицька. Сама вона каже, що старт мультфільму став для неї новим потужним творчим імпульсом: «Прямо на наших очах гурт KAZKA перетворюється в цілий Всесвіт. Світ музики і пісень, що ми ретельно створювали разом з командою в останні роки тепер доповнено новими гранями – книга «Чарголос», VR-гра, а тепер ще й мультфільм! Записати пісню для однієї з ключових його сцен – відповідальна, складне і дико захоплююче завдання».

Варто гурту почати думати над записом першої пісні, як почала відбуватися справжня магія! У команді KAZKA виникла ідея записати першу пісню до мультфільму в дуеті зі співаком ALEKSEEV і буквально на наступний день сам ALEKSEEV вийшов на KAZKA з пропозицією зробити спільну пісню. Виконавців пов’язує багато спільного. Наприклад, міжнародний успіх. Композиції обох артистів увійшли в світовий чарт Top 100 сервісу Shazam. Крім того, вокалістка KAZKA Саша Зарицька і Микита Алексєєв зустрічалися в четвертому сезоні шоу «Голос країни», як конкуренти, які борються за місце в фіналі.

«Це той випадок, коли творчість народжується не випадково! Ніби якісь вищі сили ведуть вас назустріч один до одного!», – каже музикант.
Цікаво, що автором музики до синглу «Поруч» став відомий композитор Руслан Квінта. Автор поворотного для кар’єри ALEKSEEV хіта «П’яне сонце» – пісні, що так само, як і «Плакала», свого часу, прорвалася на вершину міжнародного Shazam-чарту.

«Завдання написати пісню для анімаційного серіалу – новий виклик і для мене самого», – каже досвідчений композитор. «Цього разу ми повинні були зробити пісню для всієї родини, яка сподобається і дорослим, і дітям. Якщо це трапиться, я буду просто щасливий! », – каже Руслан.

Текст для пісні написала відома інді-співачка Катя Офліян з гурту Ofliyan, яка вже не раз працювала з KAZKA. Пісні авторства Каті раніше входили до альбому «NIRVANA».

Нагадаємо, в мережі вже доступний тизер серіалу «КАZKA. Таємниця Чарголоса». Творці планують випускати фрагменти першого епізоду в самий найближчий час на офіційному YouTube каналі KAZKA. Крім того, KAZKA і ALEKSEEV презентували сингл «Поруч» в музичній паузі шоу «Танці з зірками».

Сингл «Поруч» вже доступний для завантаження у всіх онлайн-магазинах. Видавець – лейбл Mamamusic.