Шоу-бізнес

Хіп-хоп артисти готують українців до пляжних паті

By  | 

Не минуло й місяця після виходу альбому «Mr. Worldwide», а R&B виконавець SYSUEV вже презентує свій новий сингл «Будь на Ізі», який швидко налаштує вас на літній вайб.

Цього разу SYSUEV об’єднав творчі зусилля з талановитими хіп-хоп виконавцями ЧАКІР і ХАС, кожен з яких створює якісний український реп із нью-скульним звучанням та гострими текстами, які змушують мислити.

«Будь на Ізі» дарує слухачам радість, легкість і позитив.  Ця запальна джазова пісня піднімає настрій і кличе нас покинути усі турботи. Тим паче, літо ще попереду й у нас багато часу, наповненого безмежним щастям і гарячими танцями біля моря до ранку.

Про зазначений реліз артисти багато розповідають у своїх Instagram сторіз: 

«Цей трек пронизаний позитивним вайбом, який особливо потрібен усім нам у цей не простий час. Впевнені, що, послухавши наш сингл, кожен зможе позбавитись від труднощів, звільнити себе від думок, які стають на перешкоді у досягненні поставлених цілей, і зарядившись оптимізмом, з легкістю дати під зад усім сумнівам та зробити впевнений крок назустріч омріяним висотам!»

Натхненний успіхом альбому «Mr. Worldwide», SYSUEV планує багато виступів на музичних фестивалях літом і восени цього року. 

2 Comments

  1. Patty Strub

    Липень 7, 2020 at 20:38

    I simply want to say I am just new to blogging and actually loved you’re web page. Very likely I’m going to bookmark your blog . You definitely come with fabulous article content. Thanks a bunch for sharing with us your web-site.

  2. what is cbd

    Липень 9, 2020 at 05:27

    Your blog has the same post as another author but i like your better.~:;”*

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *