Всеукраїнський модний онлайн журнал

Kollinz презентує кліп на пісню True Story

Kollinz презентує кліп на пісню True Story

7 жовтня святкував свій День народження  талановитий англомовний виконавець родом з Нігерії –  Kollinz і саме в цей день він презентував новий кліп, редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua поспілкувалася з артистом і дізналася детальніше про зйомки та плани виконавця на майбутнє.

Сьогодні у Вас День народження, від імені редакції, щиро вітаємо Вас зі святом і також з прем’єрою кліпу. Розкажіть, будь ласка, про що пісня?

Щиро дякую, ця пісня для мене дуже особлива, тому що весь процес її створення запам’ятався. Вона в основному стосується утисків чи несправедливості у нашому суспільстві сьогодні, наприклад, є рух Black Lives Matter відомий у всьому світі.

Ця пісня буквально розповідає про вбивство нашої молоді так чи інакше через гроші та владу. Сподіваємось, коли люди слухатимуть, можливо, вони зможуть боротися з проблемами, з якими ми всі стикаємось.

Хто автор слів та музики?

Я написав текст, і мій друг продюсував біт, ми записали у нього, і це вийшло чудово

Як довго тривали зйомки відео, можливо є цікаві історії, які сталися під час зйомок?

На зйомку відео пішов приблизно тиждень, тому що нам доводилося їхати на великі відстані, ми провели тиждень у Херсоні для зйомок, ця подорож назавжди залишиться у пам’яті.

Хто виступив режисером кліпу?

Режисер відео – “Ross Lane Films”, мій дуже хороший друг, його звуть Руслан.

Чия музика з українських артистів подобається Вам найбільше? Можливо плануєте з кимось дует?

Чесно кажучи, я хотів би дуетну пісню з багатьма, якщо це можливо, я люблю багатьох українських виконавців, і я зроблю все можливе, щоб працювати з ними та створювати хорошу музику, сподіваюся, з Джамалою, Alyona Alyona, Аліною Паш, Калуш та іншими.

Які Ваші творчі плани на найближче майбутнє?

Цього року не буде жодного альбому, але наступного року планую, зараз саме працюю над своїм новим альбомом і також деякі сюрпризи є частиною планів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252