A password will be e-mailed to you.

Напередодні зимових свят стартувала всеукраїнська медіакампанія #ЛікуйДобром, спрямована на боротьбу з негативними наслідками COVID-19. Її основна мета – мобілізувати доброчинців з різних сфер, які найбільше постраждали від пандемії, для участі у всеукраїнському онлайн-флешмобі в соціальних мережах.

Акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца, кулінарний експерт Євген Клопотенко, адвокат-правозахисник Віталій Матвєєв, сонграйтер Льоша Донцов, донька телеведучого Геннадія Попенка Богдана, співак KHAYAT, син Потапа Андрій Потапенко, психотерапевтка-медіаторка Марія Фабрічева, стендап-комік Сергій Ліпко, письменниця та ветеранка АТО Олена Герасим’юк, бізнесмен та еколог Владислав Антипов, ведучий Майкл Щур (Телебачення Торонто), фронтвумен гурту Go_A Катерина Павленко, YouTube-блогер Ваня Рассел та психолог Роман Свечкоренко вже підтримали всеукраїнську інформаційну кампанію, спрямовану на протидію негативним наслідкам пандемії.

“Оскільки 2020 – дуже непростий рік для нас усіх, ми вирішили запустити промо напередодні Новорічних та Різдвяних свят, щоб відлік 2021 року почався з добра. Так, ми не зможемо вплинути на соціально-економічну ситуацію. Так, ми не пришвидшимо процедуру закупівлі вакцин чи винайдення ліків. І напевне не вирішимо усіх проблем. Але нам точно вдасться запустити інформаційну хвилю, яка, маємо надію, достукається до сердець українців, а завдяки прикладу лідерів громадських думок – надихне та стане зразком для наслідування.” – розповідає про ідею кампанії голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР» та координатор медіакампанії #ЛікуйДобром Андрій Радецький.

Головний меседж кампанії #ЛікуйДобром також демонструє суспільству приклад солідарності та поваги до медиків, де кожен учасник кампанії чи флешмобу може сам знайти ту свою рису, якою він «лікує» світ: добрі справи, знання, вміння, слова.
Організатори закликають усіх небайдужих долучитися до кампанії – зробити добру справу та поділитися нею в соціальних мережах з хештегом #ЛікуйДобром.

Проєкт виконується за ініціативи громадської організації “ПРОЖЕКТОР” та фінансової підтримки Європейського Союзу та фонду Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST).