Всеукраїнський модний онлайн журнал

Літні дощові танці від KOZAK SYSTEM та ІЛЛІ LETAY

 Літні дощові танці від KOZAK SYSTEM та ІЛЛІ LETAY

«Ти гуляєш по нічному київському Подолу з коханою, падає дощ, але він тільки додає вам відчуття повної свободи і абсолютної незалежності від обставин… Ви несетеся в просторі і часі, майже пританцьовуючи, заходите в різні кафе, смакуєте каву, п’єте вино, цілуєтесь, ваші очі і душі налаштовані одне на одного – і в тому весь ваш Всесвіт, який неможливо порушити…»

Приблизно так описує свій «філінг» під час створення тексту літнього бангера-колаборації KOZAK SYSTEM та ІЛЛІ LETAY автор її тексту та мелодії трубач гурту Сергій Соловій.

Тепер це важко уявити, але цієї пісні могло і не бути. Власне, і виникла вона досить спонтанно – під час роботи на студії восени минулого року Соловію раптово спало на думку, що хочеться якої легкої швидкої пісні. Ввечері того ж дня атмосфера перегляду якогось музично-телевізійного міксу додатково «тригернула» Сергія і виник мотив… А разом з ним і фраза «А ти танцюєш». Фактично за 2 години пісня була написана. Втім, далі все пішло не по плану. Спочатку пісню мав співати сам Сергій, потім було вирішено все-таки «йти по класиці» і вокал «повернувся» до Івана Леньо. Але щось не складалось – пісня не сприймалась органічно…

Ідею було відкладено до кращих часів, аж поки Володимир Шерстюк не запропонував зробити апдейт в співпраці з Іллєю Резніковим, який, окрім роботи над власним проєктом LETAY, робить ремікси, продюсує чужі пісні і взагалі відкритий до цікавих колаборацій. Так ІЛЛЯ LETAY не тільки спродюсував «Танцюєш», а ще й перетворив трек на фіт… «Мені захотілося розширити палітру KOZAK SYSTEM, причому я майже одразу зрозумів як. А потім я відчув, що хочу там теж співати» – так описав свої рефлексії Резніков.

Музиканти вирішили включити «форсаж» – за лічені дні пісня була готова і презентована на фестивалі «Atlas Weekend» в живому виконанні під час сету «козаків». Водночас було знято лайв відео, довірити яке було одностайно вирішено без перебільшення культовому кліпмейкеру Віктору Придувалову. Не обійшлося і без метафізики – виступ був два дні підряд, на другий день було заплановано використати штучний дощ за допомогою пожежної машини, але адміністративно це вирішити не вдалося. Перед самим концертом небеса вирішили долучитись до справи і почав падати такий дощ, який, можливо, був навіть потужніший, аніж той, який був у фантазіях Сергія Соловія. Сприйнявши це як знак, музиканти вирішили не перечікувати, а почали концерт саме з «Танцюєш»… Не дивно, що після виконання пісні Небесний Господар, виконавши свою справу, дощ припинив.

Тепер відчути свободу, любов, літній дощ, танцюючи, думати тільки про кохання, музику та літо 2021-го року можна буде безперервно «на повторі», що, як впевнені музиканти, обов’язково відбуватиметься серед багатьох їх фанів.