Шоу-бізнес

Марина Одольська презентувала кліп на пісню «Небо»

By  | 

Кліп на сингл «НЕБО» – перша спільна відеоробота співачки Марини Одольської та режисера Віктора Скуратовського. Ця музична історія також стала флагманом нового альбому співачки та першим презентованим треком.

 Відео на пісню «НЕБО» – це невагомий стан кохання, абсолютне потрапляння в настрій весни. Емоційна й одночасно романтична історія проходження парою закоханих будь-яких перепон разом і тримаючись за руки.

 Це перші зйомки кліпу для Марини Одольської після того, як вона народила четверту дитину. І, як відзначив режисер, артистка не тільки має прекрасну фізичну форму, а ще змогла зарядити енергією любові всю знімальну групу та перенести власне натхнення на екран.

«Попри те, що мені знову необхідно було звикати до сцени та камер, я думаю, що у нас все вийшло чудово! З такою командою як у мене, я була впевнена в результаті. ми поставили перед собою дуже високу планку і будемо з кожним разом підіймати її все вище й вище. Я сподіваюся, що моїм слухачам сподобається відеоробота «НЕБО», адже над нею довго та кропітливо працювали кращі з кращих. Для мене важливо було передати атмосферу та всю палітру почуттів, коли кохання надає крила!» – розповіла Марина Одольська.

 Відзначимо, що пісня «Небо» вже встигла посісти перші місця у хіт-парадах на радіо, а тепер і кліп готовий дивувати й надихати глядачів музичних телеканалів.

 «Ідея кліпу з’явилася тільки-но я почув пісню «Небо». В кадрі — лише герої та образи, наш кліп — алегорія. За допомогою такої ілюстрації падінь та злетів ми намагаємося провести алегорію зі стосунками двох закоханих людей. Хочу відзначити, що Марина — неймовірний та самодостатній артист і нашою метою було просто донести її нереально класну енергетику до глядачів», – прокоментував режисер кліпу Віктор Скуратовський.

 Зйомки відео тривали майже добу, без перерв на відпочинок! Головні герої та знімальна група в режимі нон-стоп змінювали локації, декорації та костюми. За час зйомок Марина Одольська приміряла кілька образів, які створила для неї відома візажист та художниця — Марина Борщевська.

«Образ, у будь-якій відеороботі, створюється великою командою профі. Безумовно, задачу ставить режисер, а після цього велика команда гримерів, стилістів, парикмахерів шукає золоту середину між тим, що хотілося бачити та тим, що буде пов’язано з текстом та посилом пісні. Ми шукали саме ту середину, яка буде співзвучна Марині, її сутності. Мені здається, що ми знайшли її! Ми змогли поєднати виразні гарні очі з «оголенною» жіночою й ніжною сутністю. Працювати з Мариночкою мені було спокійно та добре», – поділилася своїми враженнями Марина Борщевська.

В зйомках також взяли участь артисти танцювального колективу «Freedom» – Юлія Зима і Павло Бондаренко, які виконали ролі двох закоханих з усіма барвами стосунків між чоловіком та жінкою. В кліпі багато романтичних моментів. Атмосфера на знімальному майданчику була сповнена сюрпризів. Для однієї зі сцен герої кліпу повинні були стрибати з-під стелі, висотою 15 метрів — для ефектного кадру стрімкого польоту в небі. Таких задач та ідей у режисера було чимало!

 Наразі Марина Одольська активно працює над сольним альбомом, вже записано більше 8-ми пісень.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *