Всеукраїнський модний онлайн журнал

MÉLOVIN & SOWA презентують кліп на пісню “Таємний знак”

MÉLOVIN & SOWA презентують кліп на пісню

24 вересня на youtube MÉLOVIN & SOWA презентували кліп на пісню “Таємний знак”.

Від відео неможливо відірвати очей, тут так гармонійно поєднано все: сильний вокал, музика, образи і сюжет, а також акторська гра!

Режисером відеороботи виступив знаменитий Тарас Голубков, який співпрацює не тільки з MÉLOVIN, а й із ZIVERT, Артем Пивоваров, “Скрябін” та багатьма іншими топовими українськими артистами.

В кліпі не може не вразити природа і це не дивно, оскільки локацією для зйомок було обрано озеро Синевир.

“Для мене пісня «Таємний знак» це особлива історія, в якій діалог іде не між людьми, а їхніми душами.
Це була справді містична зйомка від локацій і до образів.

Неймовірно щаслива, що це колаборація саме з MELOVIN, адже він артист, що дає можливість для широкого роздуму на різні теми, які важливі для нашого сучасно суспільства.

Коли Мел поділився зі мною історією пісні, то одразу захопилась сенсом твору та зрозуміла, що це саме те, що потрібно на теперішній час, і ця історія буде близька багатьом”- поділилася SOWA.

І цей діалог досконало відображений у відеороботі. Тож гарна природа – це далеко не єдине, що тут можна побачити. Найцікавіший елемент – це мова слів і мова жестів. Те, що промовляли артисти, актори кліпу відобразили жестами.

Композиція про ті моменти, про які ніхто не повинен знати. Адже мати певні таємниці – не тільки нормально, але й потрібно.

“Кожна історія має мати свій таємний знак” – це далеко не пустий рядок. А ще увагу привертають зелені очі, що манять крізь думки.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252