Шоу-бізнес

MISS BEAUTY SPRING 2019

By  | 

Відбувся Всеукраїнський конкурс краси MISS BEAUTY SPRING 2019, 26 травня 2019 в м.Київ в Гранд холі Хрещатик при готелі Хрещатик, в якому взяло участь 9 дівчат з різних регіонів України. Засновником і організатором конкурсу краси виступила Наталія Ворушило.

Почесними гостями в якості журі виступили:

  • співачка, яка змогла підкорити велику сцену, увійти в топи провідних хіт-парадів країни – Ксанті.
  • Українська співачка, автор пісень – Eugenia Scarlett.
  • Фіналіст Шоу “УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ “, актор телепроектів “Велика різниця” ,”Вечірній Київ ” – Комік на мільйон ”, пародист – Валерій Юрченко.
  • Володарка титулу міжнародного конкурсу Mrs. Universal 2017 Grand Prix, ведуча Гала Шоу міжнародного дитячого конкурсу Little Miss & Mr Eurasia 2017. Володарка міжнародного титулу ведуча року 2017 – Вікторія Шкільнюк.
  • Лауреат багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів – Заслужений Артист Естрадного Мистецтва, Вогняна Гітара України- Гітарист Flame.
  • Переможниця всеукраїнського конкурсу краси Miss Beauty Summer 2018 – Валерія Філюк.
  • Засновник і організатор всеукраїнського конкурсу краси Miss Beauty Spring, який входить до групи конкурсів Miss Beauty 4 Seasons – Наталія Ворушило.

На вечорі була представлена концертна та шоу програма таких артистів, як Гітарист Flame з вогняною гітарою. Співачка Eugenia Scarlett зі своїми хітами. Пародист Валерій Юрченко зі своїми пародіями на відомих артистів. Співачка Ксанті яка презентувала свою нову роботу «Luna». Та Свiтлана Островська – головний редактор жiночого журналу Wellness, засновник Видавничого Дому Iнтернешнл Медia. Спiвачка, автор та виконавиця власних  пicень.

Дівчатам довелось проявити себе в 4 виходах: Перший вихід візитка – представлення кожної окремо учасниці в українському стилі від бренду KOZLOVSKA та YaK, У 2-му виході прояв учасницями своєї краси, вигинів тіла, пластики та сексуальності в купальниках від бренду YOUR TOUCH. У 3-му виході дівчата проявляли свою грацію в весільних сукнях від українського бренду Angel Fashion Dress. 4 вихід запитання від членів журі к конкурсанткам на розкриття внутрішнього світу, духовності, інтелекту.

Офіційними Партнерами конкурсу краси виступили:MONUSKIN – професiйна натуральна косметика з Великобританiї.Туристична агенція MARILAND.

За підсумками голосування журі переможницями стали:

MISS  BEAUTY  SPRING 2019 – Світлана Балуєва м. Київ

I VICE – MISS  BEAUTY SPRING 2019 та Міс Глядацьких симпатій – Олеся Волкова м. Київ

II VICE – MISS  BEAUTY  SPRING 2019 – Рената Бандурко м. Біла Церква Київська обл.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *