Всеукраїнський модний онлайн журнал

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий – не боятися!

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий - не боятися!

Наприкінці серпня, в м. Одеса, в комплексі ITAKA на узбережжі моря відбувся щорічний національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2021, засновником і організатором якого є Наталія Ворушило, звання MISS BEAUTY SUMMER 2021 здобула – Олена Вєрнікова, м. Київ. Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua пропонує до Вашої уваги ексклюзивне інтерв’ю з переможницею.

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий - не боятися!

Олена, вітаємо Вас з отриманням перемоги в конкурсі краси серед членів журі, а так само серед глядачів отримавши крім головної корони, так само номінацію Міс Глядацьких Симпатій! Ви зуміли підкорити всіх! Відкрийте секрет такого успіху!

Величезне дякую всім-всім-всім за підтримку, секрет мій простий – не боятися, бути собою і не боятися оцінки, бути відкритим до людей і любити себе і оточуючих!

Які ваші емоції і враження від конкурсу?

Емоції виключно підбадьорливі і позитивні, запальні, відкрила в черговий раз себе ще раз з нового боку. Спробувала себе і переконалася, що потрібно не боятися пробувати себе та долати страхи!

Довго йшли до перемоги? Який це конкурс у Вас вже за рахунком?

До перемоги взагалі особливо не йшла, йшла за емоціями і новими враженнями, цікавими знайомствами! Це вже 5-й конкурс за рахунком, з проміжком в 4 роки від останнього.

Як готувалися? Як проходила Ваша підготовка?

Не готувалася взагалі! Дізналася в останній момент і все взагалі відбулося спонтанно. Ще раз переконалася, що найкраще завжди несподівано. Підготовка проходила разом з іншими конкурсантками протягом двох днів перед самим днем ​​виступу, дуже оперативно і весело.

Чим Ви займаєтеся по життю?

Косметологією та мережевим маркетингом, поширюю здоровий спосіб життя під назвою jeunesse global, також займаюся фітнесом для ледачих, йогою, медитаціями, обожнюю читати все підряд, все що потрапить мені під руку, обожнюю закидати ногу на ногу і засмагати в спекотних країнах.

Які Ваші цілі і плани? Чого ще хочеться досягти або придбати?

На те вони і цілі, щоб спершу добитися, а потім – ділитися. Про плани та цілі не розповідаю, успіх і щастя люблять тишу. Ось досягну – і тоді з радістю з вами всіма поділюся.

У Вас є обранець? Ваше серце вільне?

Моє серце абсолютно вільне на даний момент, але ніхто не знає, що відбудеться в наступну мить, тому ця ситуація дуже хитка і мінлива.

Що Вас наповнює і робить щасливою?

Наповнює і робить щасливою моя сім’я, тварини, спілкування, друзі, нові знайомства, медитації, природа, свіже повітря, література, фільми зі здоровим глуздом і просто комедії, жарти, сміх, краса.

У Вас прекрасні модельні дані Ви плануєте і далі себе розвивати в модельному бізнесі?

Так, однозначно планую розвивати себе далі в модельному бізнесі.

Що порадите майбутнім конкурсанткам?

Майбутнім конкурсанткам пораджу не боятися бути смішною в першу чергу, не боятися бути собою, бути життєрадісною, щирою, випромінювати тепло, любов до себе, світу, оточуючих, йти і долати свій страх, якщо він є! Якомога швидше! Вірити в себе і не забувати, що ти в будь-якому випадку – Королева!

Фотограф – Олег Дугін @oleg.photographer

Сукня – Oksana Lev @wedding_dress_oksanalev

Макіяж і зачіска  –  Алла Сімченко @simchenkomakeup_school

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий - не боятися!

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий - не боятися!

MISS BEAUTY SUMMER 2021 – Вєрнікова Олена: Мій секрет успіху простий - не боятися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252