Всеукраїнський модний онлайн журнал

Наталія Могилевська записала щемливий дует з “Голосом ЗСУ”

Наталія Могилевська записала щемливий дует з

Пісня #ЯКажуНіЖахливійЦійВійні набула ще більшої глибини та філософії, ставши проникливим музичним тандемом. Наталія Могилевська та військовий Збройних сил України Юрій Городецький, якого в Мережі встигли охрестити “Голосом ЗСУ”, разом виконали переосмислений хіт співачки. Юрій став відомим завдяки відео в соціальних мережах, у яких він на передовій виконує українські пісні. Декілька з них і побачила Наталія. Коли ж натрапила на його виконання #ЯКажуНіЖахливійЦійВійні — зрозуміла, що має з ним познайомитися!

Наталія Могилевська:

Коли я побачила відео, в якому він там, на лінії вогню, співає мою пісню, то не змогла стримати сліз! Сподіваюся, вона додала йому сил і наснаги. Більшого щастя я би для себе і не бажала!

Заради цієї творчої колаборації Наталія приїхала до військової частини, де зараз веде службу Юрій. Запис пісні зробили на найближчій до дислокації студії звукозапису, а в лісі неподалік розміщення підрозділу відзняли відео. Поруч із Юрієм була і його дружина Юлія: пара, до слова, є нерозлучною й на фронті та дає відсіч ворогу пліч-о-пліч. Вони захищають спокійний сон усієї України та двох власних дітей, яких залишили з бабусею заради боротьби за українську волю й мирне небо. Наталія була захоплена історією стосунків подружжя, тож запропонувала Юлії також знятися в кліпі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252