Всеукраїнський модний онлайн журнал

Національний проєкт «Ukrainian Song Project/Українська пісня» дає потужний старт молодим виконавцям

Національний проєкт «Ukrainian Song Project/Українська пісня» дає потужний старт молодим виконавцям

“Українська пісня”, яка щороку збирає багатотисячну аудиторію  на стадіоні “Арена Львів” і перед екранами телевізорів, традиційно виступає майданчиком для підтримки і розвитку молодих та перспективних українських артистів.

Закарпатський поп-фолк гурт АНЦЯ з Мукачева здобув перемогу у п’ятому ювілейному пректі “Ukrainian  Song Project/Українська пісня” минулого року. Незвичні колоритні образи дівчаток гурту та яскрава епатажна пісня “Дримба” підкорили журі й не залишили байдужими глядачів.

Головним призом для переможців “Ukrainian  Song Project/Українська пісня”  стало продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці і зйомка кліпу від проекту “Української пісні”.

Проєкт “Українська пісня” разом з відомим режисером Ярославом Савчаком відзняли відео кліп для переможця проекту гурту АНЦЯ.

Відеробота на дуету пісню гурту “Поляна”, яку вони виконали разом із членом журі “Ukrainian  Song Project/Українська пісня”,  українським співаком, телеведучим і телепродюсером Gena Viter.

Український шоубіз отримав унікальну колаборацію, де поєдналися закарпатські поп-фолк мотиви та реп.

Сюжет побудовано у вигляді діалогу двох світів: жіночого та чоловічого, сучасного та народної етніки. АНЦЯ намагається переманити Gena Viter до народних українських витоків. І їм це вдається.

АНЦЯ feat  Gena Viter “Поляна”:

Це справжній виклик та сміливий експеримент для сучасної української музики. Дует виконавців звучить дуже гармонійно, хоча вони і працюють в різних жанрах. До пісні було інтегровано народнопісенний образ “буйного Вітра”, який співзвучний прізвищу співака – Gena Viter.

“Для нашого гурту – це як несподівана, легка і блискавична п’єса на три дії. Спочатку ми перемагаємо на конкурсі “Українська пісня”, знайомимося з Геною як членом журі. Далі відбувається коротка комунікація щодо співпраці, вибору та запису пісні. І ось ми вже на сцені палацу Україна презентуємо її у дуеті поряд з багатьма зірками шоу-бізнесу. Інакше як казкою це не назвеш. Кліп – це новий рівень для нас! Також хочемо подякувати за підтримку конкурсу “Ukrainian song project”, на якому ми і познайомилися з Генадієм”, – коментує Ірина Янцо, співавтор та учасниця гурту АНЦЯ.

Режисером кліпу виступив Ярослав Савчак.

Прем’єра пісні відбулася на всіх топових телеканалах України.

Нагадаємо, що продаж квитків на “Ukrainian  Song Project/Українська пісня 2022” триває. Більше того, всі бажаючі можуть скористатися сертифікатом “єПідтримка” та витратити свою тисячу гривень від держави за вакцинацію, придбавши квиток на концерт за найкращою ціною.

“Українська пісня-2022” пройде 14 серпня на стадіоні “Арена Львів”.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252