A password will be e-mailed to you.

Рекордсменка за кількістю кліпів за рік, автор хіта #Татанці та проєкту «Україна в піснях» мріє розділити улюблене свято разом з прихильниками та презентує новий трек «Стати Святим Миколаєм»

 “Різдво – моє улюблене свято! Ні День народження, ні День закоханих, ні навіть Великдень не розпалюють в мені таке тепло та приємні дитячі спогади”поділилась NAVKA.

 Приємні спогади та милозвучні співи дітей перенесли NAVKA у дитинство та надихнули на написання треку, який буде нести у собі атмосферу свята, навіювати запах мандарин, яскраві вогники ялинки, візерунки, які малює мороз на вікнах та червоний новорічний фургончик. 

 Разом з треком NAVKA запланувала і прем’єру кліпу, який презентуватиме символічно на свято Миколая.

 “Кліп «Стати Святим Миколаєм» я не даремно вирішила знімати у рідних Чернівцях, це моє місто-натхнення. Коли я прописувала сюжет, я згадувала про ті речі, які роблять мене щасливою. Кохана людина поруч, батьки, рідні, яких можна зібрати за одним святковим столом, коли ти з радістю можеш зробити добрий жест. У цьому кліпі будо декілька сюжетних ліній. Коли я одягала чарівні окуляри та робила «клац» пальцями, герої, які навіть не збиралися робити якісь добрі справи, одразу змінювалися, звісно на краще!”поділилась NAVKA

 Святковий трек неодмінно надихне всіх і кожного на прикрашання Ялинки, покупки новорічних вогників та створення справжньої атмосфери свята.

 “Ми знімали в районі Мальовинка – сучасне котеджне містечко з зеленою енергетикою Це місце – моя маленька мрія, тому коли мене запросив Руслан Савчук з компанії CHE Development, на цю локацію, я була в шоці і захваті” поділилась NAVKA.

 А хто ти, Санта чи Миколай?