Всеукраїнський модний онлайн журнал

Nikita Gross презентував новий трек «Super Plan»

Nikita Gross презентував новий трек «Super Plan»

Співак та радіоведучий Nikita Gross презентував нову роботу, новий танцювальний трек наповнений сучасним саундом, народними мотивами та доленосними словами, які кожен з нас любить чути в свою адресу.

Пісня була написана під час подорожей містами України , надихаючись енергетикою та драйвом від виступів на фестивалях та концертах , « …після яких я настільки знаходжусь під враженням , що в моїй голові ще довго звучать ритми , а тіло підсвідомо повторює запальні рухи …»

Саме так з’явилась пісня «Super Plan».

«У кожного з нас є свій супер план на життя, ми намагаємось його максимально втілювати в життя. Хтось його бачить в своїх коханих та близьких людях, хтось в роботі та всамореалізації, кожна історія є особистою та максимально індивідуальна. Ця пісня підійде абсолютно кожному тому, що свій супер план впізнає кожен в тексті пісні» — говорить Nikita.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252