Всеукраїнський модний онлайн журнал

Новий хіт від Wellboy – “Вишні”

Новий хіт від Wellboy - “Вишні”

Прорив літа 2021, автор стовідсоткового хіта “Гуси”, Антон Wellboy представив наступний ХІТ – “Вишні”. Продюсерові проєкт Wellboy – Юрієві Бардашу – у черговий раз вдалося перевернути шоу-бізнес, зламати сталі стереотипи і за пару місяців закохати всю країну в нового молодого артиста і його самобутню музику.

Пісня “Вишні” – в чомусь продовження треку “Гуси”, який підірвав Україну. За 4 місяці “Гуси” зібрали 10 000 000 переглядів в YouTube, продовжують триматися в ТОП 10 Apple Music та Spotify, лідирують в Shazam. У жовтні Apple Music запросив Антона Wellboy стати учасником проєкт “Сходження зірки” і поставив його на головну вітрину найпопулярнішого музичного майданчика у світі.

За 4 місяці існування проєкт Wellboy артист встиг виступити на кращому фестивалі країни Atlas Weekend (у слоті c Валерієм Меладзе і Веркой Сердючкою), стати учасником Вечора Прем’єр з Катериною Осадчей, виступити на Олімпійському на День Незалежності, потрапити в телевізійні проєкти Маскарад, Світське життя, Вечірній квартал і Танці з зірками, та і просто стати улюбленцем мільйонів українців.

Про пісню “Вишні” прямо з вуст артиста:

“Трек «Вишні» – це просто РОЗРИВ! Вся пісня продумана так, щоб западати в душу і в той же час не набридати. 

«Я підкинув вишню в небо, не попав до рота» – це про те, шо люди часто фантазуюють про своє майбутнє, але без прикладених зусиль підкинута вишня не потрапить до рота.

В момент, коли вишня підкинута і летить у повітрі, вам потрібна удача або майстерність, щоб вона потрапила у відповідну точку.

Переслухавши трек хоч 100 разів, кожного разу ви будете знаходити щось нове у звучанні!

Хочу сказати дякую усій команді, яка працювала над треком та кліпом! А окремо дякую Юрі Бардашу та Жені Тріплову, котрі, як і я, вклали душу в цей новий сінгл!

ВИШНЯ В ПОВІТРІ, ОТКРИВАЙТЕ ШИРЄ РОТ!”

– Wellboy.

Wellboy – музична шок-історія, яка приречена на успіх. Чи варто нервувати зіркам? Однозначно! Але доки усі вони, як і мільйони українців, просто закохані в талановитого Wellboy.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252