Всеукраїнський модний онлайн журнал

Onuka: шлях від child free до багатодітної мами

Onuka: шлях від child free до багатодітної мами

У новому шоу Маші Виноградової «Точка М» Onuka розповіла, як рухнули її переконання і позиція «сім’я без дітей».

14 років Ната Жижченко і Євген Філатов (виконавець Maneken – прим. Ред.) Живуть у відносинах, але весь цей час у них не було дітей, тому що Ната жорстко дотримувалася позиції child free.

«Навіщо народжувати своїх, коли стільки дітей живуть в інтернатах. І можна дати краще життя хоча б одному або двом »- заявила артистка в шоу« Точка М »Маші Виноградової.

Що змінило її переконання? І скільки дітей тепер планують Ната і Євген, дивись за посиланням.

У родині Onuka планується також і інше поповнення – пес з притулку.

«10 років тому, коли я дозволила собі собаку, ще не було тренда на те, що друга треба брати з притулку. І тому ми купили собаку. Але наступний наш пес точно буде з притулку. Я вже собі його уявляю і вірю, що він знайде мене »- заявила артистка.

Також Ната Жижченко розповіла, як планувала пройти сеанс айяуаску, щоб впоратися зі своїми депресивними станами.

Айяуаска – напій, традиційно виготовляється шаманами індіанських племен в Амазонці і вживається місцевими жителями для «спілкування з духами». Так їх організм самозцілюється, а то що таїться в підсвідомості виходить в сферу свідомості.

Чому сеанс з шаманом для артистки не відбувся можна дізнатися за посиланням.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252